google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  ODL Sp. z o.o.
  ODL Sp. z o.o.

  ODL Sp. z o.o.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Przedstawiamy Państwu opis podstawowych komponentów systemu ERP ODL.

  Świadomie używamy słowa system, bo ODL to więcej niż tylko zintegrowany pakiet oprogramowania dla firm. To także wiedza o typowych procesach biznesowych i metodologia ich wdrażania. Połączenie obu tych składników tworzy system klasy ERP (Enterprise Resource Planning) optymalnie dopasowany do potrzeb firm o profilu handlowym, stawiających oprogramowaniu wysokie wymagania co do nowoczesności, wydajności i bezpieczeństwa

  System ERP ODL sklada się modułów handlowych:

  PolkaSQL jest rozbudowanym programem  przeznaczonym do obsługi magazynu i działu sprzedaży dla firm handlowych. Posiada mechanizmy umożliwiające zarządzanie firmami wielooddziałowymi o rozproszonej strukturze punktów handlowych.

  EwkaSQL to program finansowo-księgowy zintegrowany z systemem PolkaSQL, przeznaczony do prowadzenia, zgodnie z ustawą o rachunkowości, pełnej ewidencji księgowej oraz zarządczej przedsiębiorstwa. Program skupia w sobie moduły sprawozdań finansowych, rachunkowości zarządczej, oraz analizy, które umożliwiają uzyskiwanie przekrojowej wiedzy na temat kondycji finansowej firmy.

  CRM-SQL rozszerza możliwości systemu PolkaSQL w zakresie zarządzania kontaktami z klientem. Umożliwia obsługę klientów firmy poprzez rejestrację zdarzeń oraz planowanie terminów zadań do wykonania. Pozwala na wpisanie rozszerzonych informacji o kontrahencie. Odpowiednie filtry umożliwiają wyszukiwanie i sortowanie zdarzeń wg wielu kryteriów.

  Platforma B2B i-Polka to narzędzie zintegrowane z systemem PolkaSQL, które umożliwia szybkie składanie zamówień na wybrane towary za pomocą przeglądarki internetowej. Moduł zamówień jest skierowany głównie do firm prowadzących sprzedaż hurtową, posiadających kartotekę stałych klientów.

  Program Środki Trwałe - wspomagaj zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie ewidencji, amortyzacji i inwentaryzacji składników majątku.

  Program Kadry i Płace jest nowoczesnym rozwiązaniem umożliwiającym kompletną obsługę kadrowo-płacową każdej firmy.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.