google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.
  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.

  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.


  Jesteśmy nowoczesną firma szkoleniową i ciągle się rozwijamy. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Od początku lat dziewięćdziesiątych znajdujemy się w ścisłej czołówce organizacji zajmujących się kształceniem kadr w Polsce.
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Szkolenia zawodowe

  Wielogodzinne (30-200 godz. zajęć), starannie zaplanowane szkolenia przygotowujące do zdobycia specjalistycznych kwalifikacji zawodowych, oferowane na różnych stopniach zaawansowania. Ich ukończenie daje możliwość udoskonalenia już posiadanych umiejętności, zdobycia zupełnie nowych kwalifikacji zawodowych  lub dodatkowych uprawnień.

  Szeroki, modułowy charakter oferty edukacyjnej pozwala uczestnikom zbudować swój osobisty plan nauki i zaplanować ścieżkę kształcenia dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

  Szkolenia otwarte

  Jedno lub kilkudniowe szkolenia, na które może zapisać się każdy chętny. Zorganizowane w formie certyfikowanych specjalistycznych warsztatów i seminariów o tematyce: rachunkowość, finanse, BHP, controlling, audyt, podatki, kadry i płace , zarządzanie i inne.

  Ciekawe, interaktywne zajęcia. Uczestnicy rozwijają praktyczne umiejętności, które mogą po zakończeniu szkolenia od razu zastosować w codziennej pracy. Pracując w grupie nad konkretnymi case’ami biznesowymi słuchacze mają możliwość dzielenia się między sobą wiedzą i doświadczeniem.

  Szkolenia dla firm

  Szkolenia przygotowane na zlecenie przedsiębiorstw, firm, sfery budżetowej, stowarzyszeń i fundacji oraz dostosowane pod względem zawartości merytorycznej, sposobu organizacji, miejsca realizacji do potrzeb konkretnej organizacji.

  W przygotowaniu szkolenia w formule zamkniętej kierujemy się zawsze zasadą dostosowania programu i harmonogramu zajęć oraz wyboru wykładowcy do rzeczywistych problemów i oczekiwań naszych Klientów.

  Kursy językowe
  dla finansistów, księgowych oraz pracowników Human Recources

  Specjalistyczne kursy języka angielskiego i niemieckiego trwające kilkadziesiąt godzin, dzięki którym uczestnicy mogą wzbogacić fachowe słownictwo, udoskonalić umiejętności komunikacji bezpośredniej oraz nabyć wprawy w czytaniu profesjonalnych tekstów z dziedziny finansów i zarządzania personelem. Ukończenie naszego kursu językowego ułatwi skuteczną komunikację w obcym języku w środowisku pracy.

  Szkolenia oferujemy w naszych siedzibach w Warszawie oraz w Katowicach.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.