google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.
  Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

  Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Od początków swojego istnienia nasze Wydawnictwo działa głównie na rynku publikacji wymiennokartkowych w segregatorach. Szybki rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz chęć dopasowania do stale zmieniających się oczekiwań naszych Klientów przyczyniły się jednak do rozszerzenia oferty o nowocześniejsze formy publikacji (e-booki, publikacje na płytach CD, filmy instruktażowe na DVD, programy komputerowe i publikacje on-line).

  W chwili obecnej oferujemy około 150 publikacji wydawanych w różnej formie i o różnorodnej tematyce. Nasze publikacje dostępne są przede wszystkim w ofercie wysyłkowej.

  Akademia Dashofera

  Obok działalności wydawniczej firma specjalizuje się również w prowadzeniu seminariów tematycznie związanych z dziedzinami stanowiącymi podstawę dla naszych publikacji. Działalność seminaryjna prowadzona jest pod nazwą Akademia Dashofera.

  W ramach Akademii oferujemy zarówno seminaria otwarte poruszające taką tematykę, jak czas pracy kierowców, prawo energetyczne, ochrona środowiska, budownictwo i wiele innych oraz seminaria zamknięte, organizowane zgodnie z potrzebami i wytycznymi danej firmy (tylko dla jej pracowników).

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.