google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 11.12.2018
  1 USD
  3.7763
  0.0163
  1 EUR
  4.2982
  0.0071
  1 CHF
  3.8266
  0.027
  1 GBP
  4.7647
  -0.0205
  1 RUB
  0.0568
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  J.G.Training
  J.G.Training

  J.G.Training


  Firma J.G.Training prowadzi działalność szkoleniową od stycznia 2004 roku. Z naszych usług skorzystało dotychczas ponad 2900 różnych firm i instytucji, w sumie w latach 2004 - 2011 przeszkoliliśmy prawie 11 000 osób.
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Doświadczenie

  Firma J.G.Training prowadzi działalność szkoleniową od stycznia 2004 roku.

  Z naszych usług skorzystało dotychczas ponad 2900 różnych firm i instytucji,  w sumie w latach 2004 - 2011 przeszkoliliśmy prawie 11 000 osób.

  W 2009 roku zrealizowaliśmy na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego projekt, w ramach którego zostało przeszkolonych 1600 pracowników administracji publicznej. Projekt obejmował 16 regionalnych seminariów szkoleniowych na temat "Ocena oddziaływania na środowisko". Seminaria były finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Obszary, w których się specjalizujemy

  Stale realizujemy szkolenia otwarte oraz liczne szkolenia zamknięte. Specjalizujemy się w tematyce związanej z prawem budowlanym, prawem ochrony środowiska, prawem zamówień publicznych, prawem celnym, logistyką i transportem, windykacją należności, zawieraniem umów w obrocie gospodarczym.

  Od kilku lat realizujemy projekty w zakresie wymienionych wyżej obszarów. W ramach każdej dziedziny tematycznej współpracujemy z grupą sprawdzonych ekspertów. Są to osoby z bardzo dużą wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

  Wykładowcy - eksperci

  Stale współpracujemy w grupą ponad 30 ekspertów - wykładowców. Wśród naszych trenerów są m.in: pracownicy Ministerstwa Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Inspektoratów Ochrony Środowiska, Biura do Spraw Substancji i Preparatów Chemicznych, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, sędziowie sądów rejonowych, prawnicy – przedstawiciele różnych kancelarii, byli pracownicy administracji celnej, inżynierowie i architekci, niezależni konsultanci specjalizujący się w określonych obszarach tematycznych.

  Skuteczne metody szkoleniowe i przyjazna atmosfera zajęć

  Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach (kilka do kilkunastu osób). Zajęcia mają charakter praktyczny i odbywają się przy aktywnym udziale uczestników. Kameralne grupy sprzyjają zadawaniu pytań, prowadzeniu dyskusji, przedstawianiu konkretnych problemów z własnej praktyki, które następnie analizowane są na forum.

  Metody stosowane podczas szkoleń:

  • wykład w oparciu o liczne przykłady praktyczne,
  • analiza przypadków,
  • ćwiczenia i zadania do rozwiązania,
  • dyskusja i omawianie przykładów z praktyki zawodowej uczestników,
  • omawianie sytuacji problemowych i propozycje rozwiązań do zastosowania w praktyce.

  Kontrola jakości

  Stale monitorujemy jakość naszych usług. Służą temu ankiety satysfakcji wypełniane bezpośrednio po szkoleniu przez Klientów, rozmowy z uczestnikami  a także ocena dokonywana przez naszych pracowników w trakcie szkolenia.

  Bardzo starannie wybieramy ekspertów, którzy prowadzą nasze szkolenia. Zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę, ale także na umiejętność jej przekazania, gotowość dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętność analizowania na bieżąco przykładów podawanych przez uczestników szkoleń.

  Starannie wybieramy miejsca, w których organizujmy nasze szkolenia. Bierzemy pod uwagę komfort prowadzenia zajęć, lokalizację, możliwości noclegowe, jakość wyżywienia.

  Ściśle przestrzegamy procedur związanych z kontrolą jakości. Podejmowane w tym zakresie działania pozwalają nam udoskonalać ofertę pod względem merytorycznym a także pozamerytorycznym.

  Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas potwierdzeniem, że nasze działania przynoszą zakładane efekty.

  Lista referencyjna dostępna jest w zakładce Referencje.

  Lista zrealizowanych projektów szkoleń zamkniętych znajduje się w zakładce Szkolenia zamknięte.

  Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

  Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00400/2005

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.