google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 25.04.2018
  1 USD
  3.4548
  0.0147
  1 EUR
  4.2159
  0.0179
  1 CHF
  3.5193
  0.0035
  1 GBP
  4.8218
  0.0216
  1 RUB
  0.0560
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Oficyna Wydawnicza Unimex Renata Zubrzycka
  Oficyna Wydawnicza Unimex Renata Zubrzycka

  Oficyna Wydawnicza Unimex Renata Zubrzycka


  Oficyna Wydawnicza UNIMEX prowadzi działalność wydawniczą od 1994 roku, przez cały ten okres publikując książki z zakresu prawa podatkowego.
  Produkty i usługi
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  SŁUŻYMY DOBRĄ RADĄ

  Oficyna Wydawnicza UNIMEX prowadzi działalność wydawniczą od 1994 roku, przez cały ten okres publikując książki z zakresu prawa podatkowego.

  W trakcie swojej wieloletniej działalności Oficyna uzyskała szereg prestiżowych wyróżnień. W latach 1994-2001 Oficyna otrzymała najwyższe wyróżnienie Czytelników w kategorii Najpopularniejsze Wydawnictwo przydatne w pracy doradców podatkowych. Poszczególne publikacje jak chociażby Leksykon VAT, opracowany przez sędziego NSA Janusza Zubrzyckiego wielokrotnie uznawany był za najlepszą książkę podatkową, zawierającą szczegółowe i przejrzyste omówienie zagadnień podatku VAT. Takie wyróżnienie Leksykon VAT otrzymał także w roku 2004, a więc w roku istotnych zmian podatkowych związanych z akcesją Polski do Unii Europejskiej.

  W maju bieżącego roku miesięcznik Forum Doradców Podatkowych, dokonał porównania wydawnictw książkowych w kategorii ordynacja podatkowa, skierowanych do doradców podatkowych. Najwyżej oceniony został, uzyskując rekomendację Forum Doradców Podatkowych, wydawany przez naszą Oficynę KOMENTARZ ORDYNACJA PODATKOWA 2009. Ponownie w październiku 2009, Forum Doradców Podatkowych dokonało porównania wydawnictw w katergorii podatek vat. Wyróżnienie i rekomendację Forum Doradców Podatkowych otrzymał Leksykon VAT - 2009.

  W trakcie swojej działalności Oficyna wypracowała dwie podstawowe serie wydawnicze: leksykony i komentarze, a wiele z wydawanych pozycji, znalazło grono stałych Czytelników i doczekało się kolejnych corocznych wydań. W wydawanych książkach zwracamy szczególną uwagę na ich poprawność merytoryczną, jasność i przejrzystość formułowanych omówień, którą zapewniają nam Autorzy - wybitni znawcy problematyki prawa podatkowego. W gronie Autorów współpracujących z Wydawnictwem znajdziemy sędziów NSA, profesorów, nauczycieli akademickich, doradców podatkowych a także pracowników organów podatkowych. Książki te, z uwagi na ich walory praktyczne, są wykorzystywane nie tylko przez podatników, ale także przez pracowników organów skarbowych.

  W 2007 roku Oficyna rozpoczęła wydawanie dwumiesięcznika Jurysdykcja Podatkowa.

  Czasopismo to kierowane jest do osób zawodowo zajmujących się prawem podatkowym. Na jego łamach w każdym numerze można znaleźć najnowsze orzecznictwo wybrane i skomentowane przez sędziów NSA i WSA, kontrowersyjne pisma MF z komentarzem ekspertów oraz syntetyczne wyjaśnienia spornych przepisów. Najwyższy poziom wydawanego tytułu zapewnia patronat naukowy prof. zw. dr hab. Ryszarda Mastalskiego.

  Dystrybucję naszych książek prowadzimy poprzez sieć hurtowni i księgarń na terenie całego kraju. Książki można także nabyć w naszym sklepie internetowym lub bezpośrednio w Wydawnictwie.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.