google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o. o.
  Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o. o.

  Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o. o.


  Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o. o. powstało w 1998 roku w Warszawie. Dynamiczny rozwój spółka zawdzięcza wysokiemu poziomowi oferowanych szkoleń, dostosowaniu programów szkoleniowych do potrzeb klientów oraz profesjonalizmowi wykładowców i trenerów.
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku zajmujących się rozwojem pracowników. Doradzamy, szkolimy oraz wspólnie z naszymi Klientami realizuje takie działania, które w najbardziej efektywny sposób wpływają na budowanie potencjału u ludzi. To, co nas wyróżnia? To fakt, że nasze działania szkoleniowe realizujemy w ramach dwóch ścieżek: klasycznej i autorskiej.

  Obszary Naszej działalności obejmują:

  Szkolenia

  Szkolimy w czterech blokach tematycznych rozwijając Twoje kompetencje w obszarach: menadżerskim, sprzedażowym, obsługi Klienta i efektywności osobistej. Nasze usługi adresujemy do pracowników każdego szczebla - od pracowników liniowych po najwyższe kierownictwo i zarząd.

  Fundusze UE

  Dokonujemy analizy możliwości finansowania działań ze środków UE, pozyskujemy dotacje na projekty szkoleniowe, doradcze, inwestycyjne. Zarządzamy projektami oraz zajmujemy się rozliczeniami finansowymi.

  Wsparcie biznesu

  Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość zorganizowania dodatkowego wsparcia dla Twojego Biznesu . Organizujemy wyjazdy integracyjne, eventy, targi i konferencje; prowadzimy sesje coachingowe i mentoring.

  Projekty

  Realizujemy projekty szkoleniowe i doradcze dla firm oraz projekty szkoleniowe, doradcze oraz aktywizacyjne dofinansowane z UE dla pracowników przedsiębiorstw, osób niepełnosprawnych i bezrobotnych.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.