google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Oprogramowania online dla firm

  Oprogramowania online dla firmProwadzenie firmy usługowej czy sprzedażowej to koordynacja wielu kompleksowych działań, przez co nie jest to zadanie łatwe i proste. Jak zoptymalizować stosunek poziomu sprzedaży do jakości obsługi klienta?

  Jak kontrolować i zarządzać sprzedażą bez obawy popełnienia błędu, który mógłby negatywnie wpłynąć na wyniki sprzedażowe? Otóż, od ludzi jedynie bardziej precyzyjne są oprogramowania komputerowe, i to właśnie one są rozwiązaniem na bolączki zarządzających firmami.

  Jednym z przykładów takiego oprogramowania jest CRM (Customer Relationship Management). Jak anglojęzyczne rozwinięcie skrótu wskazuje, jest to program do zarządzania wielopłaszczyznowej relacji z klientami.

  CRM pozwala się standaryzację i synchronizację kilku obszarów związanych z klientem: marketing, sprzedaż i obsługa. Dzięki temu oprogramowaniu, firma ma możliwość organizacji i gromadzenia wszelkich niezbędnych danych w jednej bazie. Dodatkowo, pracownicy firmy mogą zarządzanie tymi danymi wprowadzić do swoich codziennych obowiązków - posługiwać się CRM-em do kontaktu z klientami, przedstawiać im oferty sprzedażowe za pomocą CRM-u, wprowadzać i opracowywać promocje dla klientów, zmieniać dane klientów, i wiele innych. Oprogramowanie te można również pozyskać w trybie internetowym. CRM online to świetnie rozwiązanie dla firmy, które nie chcą instalować nowych programów na dysku twardym firmowych komputerów, lecz chcą korzystać z systemu sieciowego. Istnieją programy CRM dostępne na poziomie przeglądarek internetowych. Jest to korzystna opcja, chcąc wyeliminować zagrożenia związane z nieudanym dostępem do systemu. Co więcej, wprowadzone dane i zmiany do CRM w sieci są natychmiast dostępne dla wszystkich użytkowników.

  CRM powinno zacząć być traktowane jako swoista strategia firm do nawiązania i utrzymania ścisłej więzi z klientami. Ponadto, w przypadku większych firm, wprowadzenie CRM-u to optymalizacja i standaryzacja obsługi klienta we wszystkich jednostkach lokalnych. CRM jest ukierunkowany na klienta, zatem poczuje się on w pełni szanowany i doskonale obsługiwany przez daną firmę - a dzięki temu tworzy się współpraca na poziomie firma-klient oparta na lojalności - do czego tak bardzo dąży wiele firm.

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.