google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • „Adwokat diabła” czyli sztuka wygrywania dla prawników

  Książka Adwokat Diabła

  "Adwokat diabła. Krótki traktat o tym jak być naprawdę dobrym w sądzie” to pierwsza w Polsce książka dla prawników o sztuce występowania przed sądem. Kultowy brytyjski poradnik napisany lekkim, pełnym humoru stylem, krok po kroku prezentuje czytelnikowi techniki i praktyczne zalecenia oparte na 40-letnim doświadczeniu uznanego brytyjskiego prawnika procesowego, Iaina Morley’a.

  Lain MorleyKsiążka przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów prawa i młodych prawników, ale znajdą w niej inspirację także praktycy z wieloletnim doświadczeniem, a także osoby nie związane z prawem, a zainteresowane sztuką skutecznej perswazji.

  “Na polskim rynku brakuje książek z obszaru tzw. umiejętności miękkich przeznaczonych dla prawników. A stają się one coraz ważniejsze. Zmiany w sposobie prowadzenia rozpraw oraz rosnąca konkurencja zwiększy jeszcze znaczenie zdolności perswazyjnych adwokatów. Adwokat Diabła to najlepszy poradnik na jaki trafiłem w ciągu 16 lat praktyki procesowej” – mówi Piotr Staroń, Partner Zarządzający w kancelarii Staroń & Partners Sp. k., wydawca książki.

  Bezpośredni styl i zdroworozsądkowa, zwięzła argumentacja odróżnia “Adwokata diabła” od pozycji dotąd oferowanych prawnikom.  Autor prowadzi czytelnika przez kluczowe zasady i techniki prowadzenia sprawy sądowej, wyjaśniając ich praktyczne zastosowanie „W pracy adwokata nie chodzi o prawdę, ale o wygrywanie. Ważne jest, aby to zrozumieć, niezależnie od tego jak smutne lub nielogiczne może się to wydawać (…)” – pisze Lain Morley.

  Dlaczego możesz przegrać sprawę pomimo, że prawda jest po Twojej stronie? Jakich dwóch kluczowych rzeczy nigdy nie powinieneś robić prowadząc sprawę? Jak prezentować argumenty w sposób prosty, zwięzły, racjonalny, zgodny ze zdrowym rozsądkiem? Jak przesłuchiwać świadków i na czym polega różnica między przesłuchiwaniem świadków własnych i drugiej strony? – to tylko niektóre pytania, na które czytelnik znajdzie odpowiedź.

  Książka została wydana przez mec. Piotra Staronia, Partnera Zarządzającego w kancelarii Staroń & Partners Sp. k. i jest dostępna na stronach:
  http://www.ksiegarnia.piotrstaron.pl
  http://www.staronpartners.com/aktualnosci/publikacje

  Cena: 49 zł

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.