google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kolejna edycja targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już za nami!

   
  Logo Polski Związek Firm Deweloperski PZFD
   

  11-12 kwietnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się piąta edycja targów mieszkaniowych „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. Oprócz oferty firm deweloperskich odwiedzający zapoznali się z możliwościami aktywnego spędzania czasu wolnego. W programie był bieg na orientację, zajęcia z jogi oraz trening nordic walkingu.

  Nowością tegorocznej edycji targów była strefa DESIGN. Wrocławscy artyści zaprezentowali m.in.: meble z materiałów z recyklingu, meble i akcesoria z filcowych kulek, wielofunkcyjne meble do małych mieszkań, poduchy inspirowane dawną sztuką ludową czy oszczędne w formie lampy.

  Na wydarzeniu, organizowanym przez wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich, swoją ofertę przedstawili: Archicom, Arkop, Blockpol, mLocum, PBO DACH BUD, DOM.developer, Dom Development, PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, Partner Capital Group, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development.

  - Nasze wydarzenie przypomina bardziej piknik rodzinny niż targi mieszkaniowe. Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczna edycja "Żyj i Mieszkaj" cieszyła się ogromną popularnością wśród odwiedzających - mówi Sylwia Wojtkowska, organizator targów.

  W tym roku zainteresowaniem cieszyły się dwupokojowe mieszkania, zlokalizowane blisko centrum z dostępem do rzeki oraz terenów zielonych. 

  Galeria:

   

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.