google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Uporządkuj papierową dokumentację firmy - zastosuj skanery dokumentowe

  Pracownikom biurowym niełatwo jest odnaleźć się w lawinie papierowych dokumentów, dlatego pojawiają się gorączkowe poszukiwania rozwiązania, które pozwoli na łatwe zarządzanie fakturami, umowami, ofertami. Wiele firm i instytucji znalazło już na to sposób - skanują dokumenty i przechowują je w formie elektronicznej. Kodak alaris, posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarze skanerów dokumentowych, wprowadził właśnie na rynek trzy nowe urządzenia.

  Dlaczego warto posiadać dokumenty w cyfrowej postaci?

  Elektroniczny obieg dokumentów w firmie nie oznacza pozbycia się tysięcy papierowych faktur, umów itd. - m.in. z przyczyn prawnych część z nich należy przechowywać w fizycznej postaci. Jednak posiadanie ich elektronicznych odpowiedników to wiele zalet: można szybko znaleźć taki dokument, jest dostępny dla wielu osób, a w przypadku wielooddziałowych firm - łatwo do niego dotrzeć z każdej lokalizacji.

  Szybkie i sprawne skanery kluczem do ucyfrowienia dokumentacji

  skaner dokumentowy Kodak alaris, VeracompNie każdy skaner dokumentowy dobrze poradzi sobie z zadaniem przetworzenia do postaci elektronicznej różnych materiałów: pojedynczych arkuszy, długich dokumentów, plastikowych kart. Kodak alaris - doświadczony na rynku producent skanerów dokumentowych dla firm i instytucji - wprowadził właśnie na rynek trzy nowe modele: i2420, i2620 oraz i2820. Urządzenia są kompaktowymi skanerami do dokumentów, idealnymi dla grup roboczych i innych zastosowań rozproszonych.

  Nowe urządzenia Kodak alaris to skanery dwustronne, przy rozdzielczości 200/300 dpi i skanowaniu w skali szarości lub czarno-białym, model i2420 przetwarza w ciągu minuty do 40 stron (80 obrazów), i2620 - do 60 stron (120 obrazów), natomiast i2820 - do 70 arkuszy (140 obrazów). W przypadku skanowania w kolorze jest to do 40 stron na minutę dla każdego urządzenia. Podajnik na dokumenty w modelu Kodak i2420 zmieści 75 arkuszy, natomiast w przypadku pozostałych urządzeń - do 100 arkuszy. W zależności od modelu, rekomendowana dzienna wydajność wynosi od 5000 do 8000 stron dziennie.

  Technologie, które ulepszają jakość e-dokumentów

  Nowe skanery Kodak alaris posiadają wiele funkcji wpływających na lepszą jakość skanowanych dokumentów, a także przetwarzanie ich do formatu, który pozwala na łatwe zarządzanie i wyszukiwanie potrzebnych informacji.

  skaner dokumentowy Kodak alaris, VeracompTechnologia Perfect Page koryguje wszelkie niedoskonałości na cyfrowym dokumencie, natomiast aplikacja Smart Touch pozwala na zainicjowanie z poziomu jednego przycisku procesu skanowania i dalszej procedury postępowania z dokumentem, m.in. wysłanie go do poczty e-mail, Sharepoint czy usługi w chmurze.

  W nowych skanerach Kodak alaris narzędzie Smart Touch zostało rozszerzone o czytnik kodów kreskowych. Podczas skanowania użytkownik może przypisać wirtualnemu dokumentowi etykietę – kod kreskowy. Dzięki temu łatwo jest zlokalizować taki dokument lub całą kategorię.

  Dostępność, gwarancja, cena

  Nowe skanery dokumentowe Kodak alaris są już dostępne w ofercie Veracomp. Urządzenia objęte są 36-miesięczną gwarancją AUR (w przypadku awarii elektroniki urządzenia producent dostarczy sprawne w następny dzień roboczy). Ceny SRP netto:

  • Kodak i2420: 895 Euro
  • Kodak i2620: 1195 Euro
  • Kodak i2820: 1695 Euro.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.