google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • O jaki controling nam chodzi? Warsztaty i konferencja w Krakowie

  logo ComarchDyskusja praktyków i ekspertów AGH oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studia przypadków m.in.: Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach czy Kopalni Soli „Wieliczka” będą tematem warsztatów i konferencji „Efektywny controlling w przedsiębiorstwach”. Odbędzie się ona w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Comarch w środę 21 października 2015 r.

  Konferencja „Efektywny controlling w przedsiębiorstwach” będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu budżetowania, systemów raportujących oraz doboru odpowiednich narzędzi i pracowników. Ponadto, uczestnicy konferencji uzyskają praktyczne porady od ekspertów, m.in. pracowników naukowo – dydaktycznych z AGH oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także Controlling Managera z Kopalni Soli "Wieliczka", który ma na koncie m.in. budowę zinformatyzowanego działu controllingu w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach.

  W czasie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość poznania zasad, na jakich oparte są nowoczesne systemy wspierające zarządzanie. Połączenie świata nauki oraz praktyki przedsiębiorstw wykreują ich klarowny obraz, ukażą sposób, w jaki należy rozwiązywać powszechnie napotykane problemy. Wyjaśnione zostaną przemyślane działania, składające się na rozwój przedsiębiorstwa.

  Dopełnieniem szkolenia będą fachowo przeprowadzone warsztaty. W tej części nacisk zostanie położony na pokonywanie barier towarzyszących wdrażaniu narzędzi wspierających controlling.

  Wyjątkowość konferencji podkreśla fakt, że organizatorzy stawiają na połącznie wiedzy akademickiej i praktyki biznesowej,  jej tematyka jest unikalna i stanowi jedną z nielicznych okazji do uczestnictwa w tego typu konferencji branżowej.

  Udział w konferencji dedykowany jest wszystkim, którzy profesjonalnie zajmują się bezpośrednim wsparciem procesu podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach. Prelegenci udowodnią, że rozwój opiera się na przemyślanym działaniu opartym na planowaniu, ocenie zdarzeń i wprowadzeniu usprawnień.

  Szczegółowe informacje o agendzie oraz link do rejestracji znajdują się na stronie  www.konferencja.controlling2015.comarch.pl

  Źródło:
  Comarch SA
  Artykuł został dodany przez firmę

  Comarch SA

  Comarch SA specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.