google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Premiera książki „Dostawcy zaawansowanych rozwiązań IT na rynku polskim: z kim współpracować?”

  Logo Business PenetrationKilkaset przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego planuje inwestycje w zaawansowane rozwiązania informatyczne. W chwili obecnej opracowywane są budżety na rozwój infrastruktury IT i definiowane wytyczne dla dostawców.

  Problem w tym – mówi Iwona  Gajda, Prezes Zarządu firm konsultingowych BPC Group –że menadżerowie nie są przygotowani do organizacji procesów i popełniają szereg błędów w rozmowach z dostawcami. Dlatego opracowaliśmy dla przedsiębiorstw specjalną publikację książkową, która ma im pomoc w codziennej pracy.

  Publikacja pt.  „Dostawcy zaawansowanych rozwiązań IT na rynku polskim: z kim współpracować?” ukaże się na rynku w lutym br. Stanowi kompendium wiedzy na temat funkcjonowania dostawców IT na rynku polskim. Zawiera rekomendacje wybranych firm wdrożeniowych, które oferują systemy klasy informatyczne. Konsultanci BPC Group przeanalizowali m.in.

  • Ponad 1000 opinii użytkowników systemów na temat zadowolenia ze współpracy z dostawcą;
  • ilość i rodzaj autorskich aplikacji, które  znajdują się w ofercie ponad 300 dostawców zaawansowanych rozwiązań IT, a wzbogacają system o dodatkowe funkcjonalności;
  • doświadczenie dostawców na rynku i zasoby kompetencyjne konieczne do przeprowadzenia wdrożeń.

  Publikacja zawiera również praktyczne porady i informacje, które przydadzą się w procesach wyboru systemu, w tym spis głównych błędów popełnianych przez przedsiębiorców na etapie prowadzenia rozmów z  dostawcami rozwiązań.

  Konsultanci BPC Group od 10 lat monitorują rynek inwestycji informatycznych w sektorze MSP i korporacyjnym w Polsce. Rocznie analizują  funkcjonalności ponad 200 systemów IT i weryfikują kompetencje kilkuset dostawców.   Przedsiębiorstwom udzielają rekomendacji i wspierają kadrę menadżerską w procesach wyboru systemów IT. Do tej pory konsultanci BPC Group udzieli rekomendacji blisko 2 tysiącom przedsiębiorstw.

  Na rynku polskim oferowanych jest ponad 170 rozwiązań różnych klas systemowych – mówi Wojciech Ziaja, Dyrektor Sprzedaży Synergy Poland, firmy konsultingowej Grupy BPC  - Duża część z nich jest dystrybuowana za pośrednictwem rozbudowanych sieci dealerskich, liczących nawet po kilkaset podmiotów.

  Dostawcy systemów ERP na bieżąco wzbogacają swoje rozwiązania o nowe funkcjonalności. Ponadto uzupełniają portfolio produktowe o specjalistyczne, zewnętrzne aplikacje, które integrują z nadrzędnym systemem. Dzięki tym zabiegom ich oferta jest wstanie zaspokoić potrzeby niejednego przedsiębiorcy. Firmy te znacznie różnią się kompetencjami. Wiele z nich posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań oraz dostosowywaniu ich do potrzeb przedsiębiorstw. Niektórzy wyspecjalizowali się w obsłudze wybranych branż. Niestety, są również i takie firmy informatyczne, które sprzedają przedsiębiorstwom swoją ofertę, nie posiadając zaplecza kompetencyjnego, narażając je na ogromne starty finansowe.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.