google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Przedsiębiorczość popłaca! Program wsparcia dla nowych firm

  Program Aktywizacja LOGOWystartowała kolejna edycja programu wspierającego młodych przedsiębiorców. Program Aktywizacja to projekt pomagający polskim przedsiębiorcom wkraczać w świat biznesu.

  Cel Programu Aktywizacja

  Chcemy wspierać ideę mikroprzedsiębiorczości, bowiem to małe i średnie przedsiębiorstwa determinują sukces gospodarki i wpływają na rozwój całego kraju. - komentuje Andrzej Lazarowicz, Prezes Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu, organizatora projektu. 

  Rozwój postawy przedsiębiorczej i moda na start-upy wpływają na rynek pracy. W efekcie coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego biznesu. Często jednak rezygnują, albowiem już na starcie nie mogą liczyć na dostateczne wsparcie. Właśnie dlatego chcemy to zmienić, udzielając im faktycznej i realnej pomocy w tym początkowym - jakże newralgicznym dla nich okresie.

  Jak potwierdzają organizatorzy, sukces pierwszej edycji, który przejawił się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony początkujących przedsiębiorców, jak i instytucji popierających jego idee, przekonał nas o jego słuszności i konieczności kontynuacji. Dostrzegając potrzebę, zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej edycji programu wspierającegomłodych przedsiębiorczych Polaków. 

  Korzyści dla przedsiębiorców

  Aby oszczędzić czas i pieniądze przedsiębiorców, staraliśmy się wesprzeć ich, udostępniając
  pakiet najbardziej niezbędnych usług. Obejmuje on kompleksowo najważniejsze obszary zarządzania firmą nie tylko początkowym okresie jej działania -
  powiedział prezes DGWB.

  Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie mikroprzedsiębiorczości w całym kraju, a tworzenie warunków sprzyjających zakładaniu własnych działalności gospodarczych oraz poprawa konkurencyjności sektora małych i średnich przedsiębiorstw to idea, przyświecająca wszystkim naszym działaniom.

  Program Aktywizacja to inicjatywa na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości, dzięki której nowo powstałe firmy mogą zupełnie za darmo otrzymać narzędzia informatyczne niezbędne do sprawnego jej funkcjonowania.  Roczny darmowy dostęp do systemu fakturowania, zarządzania magazynem, oprogramowanie do prowadzenia kadr i płac, rozliczania podatków oraz prowadzenia księgowości online, wsparte pomocą ze strony specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, to bez wątpienia ogromny bonus dla wszystkich rozpoczynających swą przygodę z biznesem.

  Warunki uczestnictwa w programie

  Wymogiem skorzystania ze wsparcia jest czas, jaki upłynął od chwili założenia własnej działalności. Natomiast niepodważalną korzyścią, płynącą z udziału w Programie Aktywizacja, jest minimalizacja obciążeń finansowych w początkowym okresie funkcjonowania jego firmy. Zgłoszenie do Programu Aktywizacja jest bardzo proste - wystarczy zarejestrować się bezpośrednio na stronie: www.programaktywizacja.pl, a udział jest całkowicie darmowy. 

  Program Aktywizacja - partnerzy

  Partnerem strategicznym projektu jest wFirma.pl, jednak każda instytucja, popierająca idee projektu, może do niego dołączyć i aktywnie promować go wśród potencjalnych uczestników. Wszelkie organizacje i instytucje, które aktywnie wspierają ideę przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej bezrobotnych, w szczególności centra przedsiębiorczości, stowarzyszenia wspierające rozwój MŚP i organizacje studenckie, jak np. Uczelniane Biura Karier, zachęcamy do objęcia patronatu nad Programem Aktywizacja i przyłączenia się do szczytnej idei wspólnego wspierania polskiej przedsiębiorczości. 

  Jesteś młodym przedsiębiorcą?

  Nie zwlekaj i skorzystaj z darmowych korzyści, jakie daje Ci Program Aktywizacja.

  Reprezentujesz instytucję, stawiającą sobie za cel wsparcie i aktywizację rodzimej przedsiębiorczości? Napisz do nas - biuro@dgwb.pl

  Organizator Programu Aktywizacja:

  Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu Sp.z o.o.
  ul. B. Krzywoustego 105/21 | 51-166 Wrocław
  mail: biuro@dgwb.pl
  www: dgwb.pl

  Program Aktywizacja:
  www: programaktywizacja.pl

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.