google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 18.10.2018
  1 USD
  3.7302
  0.0179
  1 EUR
  4.2966
  0.003
  1 CHF
  3.7543
  0.0087
  1 GBP
  4.8906
  0.0112
  1 RUB
  0.0569
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wiosenna Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  Logo SaldeoSMART

  Twórcy aplikacji SaldeoSMART zapraszają na konferencję dla specjalistów zajmujących się sprzedażą oprogramowania dla księgowości i obsługą informatyczną firm. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w marcu 2017 roku, nie zabraknie tematyki najbardziej aktualnych trendów w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych branży finansowo-księgowej.

  Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART to przede wszystkim podsumowanie roku 2016. Przedstawiciele firmy BrainSHARE IT Sp. z o.o. producenta SaldeoSMART opowiedzą też o planach na przyszłość i kierunkach rozwoju oprogramowania oraz o zmianach, jakie zaszły w aplikacji od momentu pojawienia się na rynku. W dalszej kolejności zostaną zaprezentowane i omówione najlepsze case studies – przykłady wdrożeń SaldeoSMART u różnych klientów. W ramach konferencji dostępna będzie Strefa Technologii, w której Organizatorzy przewidują możliwość zapoznania się z narzędziami komplementarnymi, takimi jak skanery, serwery czy dyski.

  - Zależy nam, by nasza konferencja była przede wszystkim okazją do networkingu i zapewniła warunki do swobodnego dialogu między partnerami handlowymi. Jako zespół SaldeoSMART bierzemy aktywny udział w wielu branżowych targach, konferencjach i seminariach. Cenimy je szczególnie za możliwość wymiany doświadczeń i rozmów z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami o ich potrzebach i wyzwaniach, jakie napotykają w codziennej pracy. Z każdej takiej dyskusji wyciąga się niezwykle cenne wnioski, które często pomagają określić kierunek dalszych działań. Dlatego też dołożymy starań, by Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART przyniosła uczestnikom mnóstwo zawodowych inspiracji  – mówi Krzysztof Wojtas, architekt systemu SaldeoSMART.

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.