google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Raporty mailowe Jakością Roku 2009

  Jakość Roku 2009, Varico19 lutego 2010 roku w Park Hotel Diament w Katowicach odbyła się uroczysta gala podsumowująca IV edycję konkursu Jakość Roku 2009 organizowanym przez Biznes Raport i Dziennik Gazeta Prawna.

  W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 200 przedsiębiorstw z całego kraju. Wśród znanych firm tj. jak: Atlas Sp. z o.o., Bartek SA, Grupa Kęty SA, Mokate SA, Nestle Waters Polska SA, YES Biżuteria Sp. z o.o. znalazła się także firma Varico…na wszystko mamy program. Kapituła programu przyznała tytuł Jakość Roku 2009 firmie Varico w kategorii: Innowacja za moduł Raporty Mailowe.

  Funkcjonalność tak wprowadzona została w roku 2009 do oprogramowania finansowo-księgowego Księga Przychodów i Rozchodów KPiR®. Ich pomysłodawcą i twórcą jest Piotr Wróblewski – programista z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej.

  Na początek powiedź proszę skąd pomysł na stworzenie takiego modułu?

  Piotr Wróblewski: Głównym motywem utworzenia Raportów Mailowych było umożliwienie użytkownikom naszych programów przygotowanie raportów dla własnych klientów. Ważne było, aby były one tworzone w prosty sposób, były w pełni konfigurowalne i każdy, nawet niedoświadczony użytkownik potrafił sobie z tym poradzić. Do tego chcieliśmy wykorzystać najpopularniejsze i najpowszechniej stosowane technologie, takie jak poczta email czy dokumenty PDF. W ten sposób narodził się pomysł, który po długim etapie projektowania znalazł swoją realizację w programie. Zapewniam, że to jeszcze nie wszystkie funkcjonalności, które zostały przewidziane w projekcie.

  Jakie korzyści niesie ze sobą jego użytkowanie?

  PW: Przede wszystkim oszczędność czasu - definiując składniki zestawienia, program sam generuje raport. W drugiej kolejności moduł jest niezwykle wygodny dla użytkownika, bowiem raz wykonany szablon można wykorzystać wielokrotnie. Elastyczność – umożliwiająca modyfikację sposobu prezentacji danych, i co ważne prostą konfigurację poprzez dodanie adresu e-mail do właściciela, zaznaczenie danych i przypisanie szablonu. Dobrą informacją dla administratorów sieci komputerowej w firmie będzie z kolei fakt, iż moduł Raporty Mailowe nie wymaga zintegrowania z żadnym zewnętrznym oprogramowaniem.

  Wiemy, że Twoja obecność przy odbieraniu nagrody nie była możliwa z uwagi na pełnione obowiązki, jednak powiedz proszę jak się czujesz na myśl, iż efekt Twojej pracy uzyskał miano Jakość Roku 2009 w kategorii Innowacja?

  PW: Dla mnie to z pewnością duże wyróżnienie. Szczególnie, że zostało to docenione i zauważone przez Kapitułę programu Jakość Roku, a także przez użytkowników programów Varico. Takie nagrody na pewno motywują do dalszej pracy!

  Przyznana przez Kapitułę nagroda jest dowodem, że realizowana w firmie strategia rozwoju nastawiona na spełnianie potrzeb klientów jest realizowana oraz doceniana na zewnątrz, przez co przynosi wymierne efekty.

  Przeprowadzane badania rynku pozwalają nam wsłuchiwać się w potrzeby klientów i wychodzić im naprzeciw. Przyznana przez Dziennik Gazetę Prawną wraz z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A nagroda stanowi dla nas niezwykłe wyróżnienie i staje się motywatorem do prac nad dalszym rozwojem naszych programów – komentuje - Jan Łożyński Kierownik DM Varico.

  Źródło:
  Autor: Anna Zbrowska - Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej Varico
  Varico
  Artykuł został dodany przez firmę

  Varico

  Jesteśmy poznańskim producentem oprogramowania finansowo-księgowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Działamy nieprzerwanie od 1989 roku realizując naszą misję "... w biznesie warto na nas liczyć".

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.