google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Asseco WAPRO ERP 2017

  Logo Asseco Business Solutions - WAPRO

  Jak co roku oddajemy w Wasze ręce pakiet aktualizacji oprogramowania marki Asseco WAPRO.

  Rok poprzedni to ponad 2500 zmian i modyfikacji oraz zupełnie nowe moduły: WF-Aukcje, obsługa JPK, Moduł Serwisu, czy znacząca rozbudowa zadań CRM w programie WF-Mag. Następne 12 miesięcy zapowiada się równie interesujaco - kolejne firmy zostaną objęte obowiązkowym raportowaniem w standardzie JPK, kończymy przygotowywanie Modułu Ofertowania, poza tym na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i planujemy odpowiednio szybką reakcję.

  Jednolity Plik Kontrolny, nowe stawki CIT oraz tzw. "superpodatek" w miejsce PIT, to tylko część zmian, które już są wprowadzone lub zapowiadane. Zamiast czekać do ostatniej chwili, warto samemu zdecydować kiedy jest dogodny termin do prowadzenia prac technicznych w firmie.

  Odnowienie aktualizacji oraz wsparcia technicznego, upoważnia do korzystania z BEZPŁATNYCH wersji i nowych wydań aż do końca września 2017 roku.Dzięki temu można zyskać nawet 2500 nowych funkcji i modyfikacji oraz zabezpieczyć firmę przed licznymi zmianami w przepisach, które spodziewane są w przyszłym roku.

  Zapraszamy do zapoznania z listą zmian w najnowszych wersjach programów oraz z informacjami o modyfikacjach, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

  Źródło:
  Asseco Business Solutions SA, Oddział w Warszawie
  Artykuł został dodany przez firmę

  Asseco Business Solutions SA, Oddział w Warszawie

  Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.