google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SaldeoSMART uruchomiło funkcję automatycznego cięcia podczas odczytywania dokumentów za pomocą OCR

  SaldeoSMART uruchomiło funkcję automatycznego cięcia podczas odczytywania dokumentów za pomocą OCR

  Szybko, precyzyjnie i wygodnie – tak w aplikacji SaldeoSMART wygląda teraz odczytywanie i rozdzielanie zeskanowanych dokumentów. Nowa funkcjonalność umożliwia m.in. automatyczne cięcie faktur zeskanowanych jednostronnie lub dwustronnie.

  Dodawanie do SaldeoSMART wielostronicowych dokumentów wiązało się dotychczas z koniecznością korzystania z białych kartek papieru, umożliwiających wyodrębnienie poszczególnych z odczytywanego pliku. Nowa aktualizacja programu SaldeoSMART pozwala zrezygnować z białych kartek, przyczyniając się tym samym do oszczędności czasu i zwiększenia komfortu jej użytkowników. Z myślą o tych, którzy wolą pozostać przy dotychczasowych modelach pracy, pozostawiono pierwotne opcje dzielenia plików.

  Technologia pod kontrolą

  W pełni zautomatyzowane polityki cięcia dokumentów – zarówno tych skanowanych jednostronnie, jak i dwustronnie – już teraz odznaczają się bardzo dużą skutecznością. Mimo to twórcy aplikacji udostępnili użytkownikom także opcję ręcznego podziału oraz łączenia odczytanych plików, co umożliwia przede wszystkim korektę ewentualnych nieścisłości, powstałych wskutek nieprawidłowego podziału plików.

  - Każda automatyzacja niesie ze sobą ryzyko pewnych niedociągnięć. Wiemy jednak, że warto rozwijać także rozwiązania manualne, które uchronią użytkowników przed ewentualnymi błędami ze strony technologii. Opcja ręcznego dzielenia i łączenia plików to także swoisty wentyl bezpieczeństwa dla tych, którzy wciąż chcą mieć pełną kontrolę nad przetwarzanymi przez aplikację dokumentami – podkreśla Edyta Wojtas, członek zarządu i analityk biznesowy w SaldeoSMART.

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.