google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Twarzą w twarz z nowymi technologiami. Ruszają zapisy na II edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  SaldeoSMART

  Przykłady najciekawszych wdrożeń, nowe funkcje w programie czy możliwości jego dostosowania do najnowszych zmian w prawie podatkowym – na te i wiele innych tematów dyskutować będą specjaliści z zakresu IT i nowych technologii podczas II edycji Konferencji SaldeoSMART skierowanej do partnerów handlowych spółki. W trakcie dwóch dni tegorocznej edycji wydarzenia uczestnicy mogą liczyć nie tylko na solidną dawkę profesjonalnej wiedzy, ale też możliwość wymiany doświadczeń w ramach otwartych paneli dyskusyjnych.

  Firma BrainSHARE IT – producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami – organizuje II edycję Konferencji Sieci Partnerskiej. Wydarzenie odbędzie się 19-20 kwietnia w Łodzi i po raz kolejny zgromadzi przedstawicieli firm partnerskich – konsultantów, wdrożeniowców i sprzedawców IT, nowych technologii oraz oprogramowania dla firm.

  BrainSHARE IT rozwija sieć swoich partnerów od 3 lat. Obecnie składa się ona z ponad 200 firm z całej Polski. Są to dystrybutorzy oprogramowania dla księgowości oraz firmy zajmujące się outsourcingiem IT w firmach.

  - Decyzja o budowie sieci partnerskiej była jedną z kluczowych w rozwoju naszej firmy. To, jak szybko liczba partnerów zaczęła rosnąć tylko potwierdziło, że była ona słuszna. Rok temu odbyła się I edycja naszej konferencji – jej efekty przerosły nasze oczekiwania, dlatego też kontynuujemy ten pomysł. Również i w tym roku będziemy wymieniać się doświadczeniem, wiedzą, a także opowiadać o nowych funkcjach SaldeoSMART, które już wkrótce poszerzą ofertę – tłumaczy Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy BrainSHARE IT.

  Nowoczesne technologie dla firm w pigułce

  Harmonogram konferencji obfituje w prelekcje z zakresu aktualizacji w systemie SaldeoSMART, ułatwiania procesów wdrożeniowych czy technicznych aspektów integracji aplikacji. Nie zabraknie również prezentacji na temat dostosowania programu do najnowszych zmian w prawie podatkowym oraz okazji do networkingu.

  - Konferencja skierowana jest do naszych partnerów handlowych, dlatego zadbaliśmy, aby tematy wystąpień były możliwie jak najbardziej dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Dużo uwagi poświęciliśmy studium przypadków z przeprowadzonych wdrożeń oraz dokładnemu omówieniu najbardziej cenionych przez klientów funkcji w systemie. Nie zapomnieliśmy również o otwartych sesjach dyskusyjnych, które zawsze są dla nas źródłem nieocenionego feedbacku oraz inspiracji – podkreśla Barbara Marcisz, specjalistka ds. marketingu w BrainSHARE IT.

  Zapisy na konferencję ruszyły na początku marca. Wszystkie informacje wraz ze szczegółowym programem wydarzenia znajdują się w zakładce „Konferencja” na stronie internetowej SaldeoSMART.

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.