google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pożyczka sms, czyli jak łatwo otrzymać gotówkę

  Pożyczka sms, czyli jak łatwo otrzymać gotówkęSzukając szybkiego wsparcia finansowego w postaci chwilówki czy innej pożyczki online stawiamy zazwyczaj na nowoczesne technologie, czyli na Internet i mobilne aplikacje pożyczkowe. Okazuje się jednak, że rozwiązania te, pomimo swojego zaawansowania, wcale nie są jedynymi wartymi uwagi. Pozostaje jeszcze krótka wiadomość tekstowa, czyli SMS!

  Tak, stary i poczciwy SMS, którego wykorzystanie w celu zdobycia pożyczki może się wydawać nieco archaiczne, sprawdza się jednak tutaj równie dobrze, jak pozostałe kanały komunikacji. Za jego sprawą można załatwić gotówkę naprawdę szybko i wygodnie. Jak to jest możliwe?

  Pożyczka SMS – bo czas to pieniądz!

  Wszystko dlatego, że wysłanie SMS-a nadal jest jedną z najszybszych form kontaktu. Nie trzeba w tym celu otwierać żadnych aplikacji mobilnych czy wyszukiwarek albo czekać na odpowiedź sieci LTE, która nadal lubi się gdzieś zgubić. SMS-a się po prostu wysyła, wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Bez zbędnych filozofii. Dzisiaj praktycznie każdy, bez względu na wiek, potrafi wysłać wiadomość tekstową przez telefon.

  Pożyczka sms jest zatem doskonałą alternatywą dla osób ceniących swój czas i wygodę, a także dla tych, którzy niekoniecznie odnajdują się w gąszczu internetowych aplikacji. Istnieje bowiem nadal spore grono ludzi, którzy nie lubią korzystać z najnowszych zdobyczy technologii komunikacyjnej i wolą zostać przy bardziej tradycyjnychrozwiązaniach.

  Smskredyt – jak to działa?

  Sposobów uzyskania pożyczki za pośrednictwem SMS-a jest kilka. Procedura ta w poszczególnych firmach pożyczkowych może wyglądać nieco inaczej. Są i takie, w których tą drogą można uzyskać już pierwszą pożyczkę i to nawet bez konieczności wypełniania formularza rejestracyjnego online. W takiej sytuacji SMS traktowany jest jako wniosek złożony przez pożyczkobiorcę. Z tego powodu w jego treści należy podać oddzielone spacją dane, takie jak:

  • imię i nazwisko
  • numer dowodu osobistego
  • pesel
  • kwotę pożyczki
  • okres spłaty

  Po wysłaniu takiego SMS-a otrzymamy najczęściej telefon zwrotny od konsultanta firmy, który sam założy pożyczkobiorcy konto w systemie i ustali pozostałe szczegóły współpracy.

  Innym rozwiązaniem jest oferta pożyczki SMS dla klientów, którzy już mają założony swój profil w danej firmie pożyczkowej. W takiej sytuacji wystarczy jednorazowa rejestracja w systemie i wyrażenie odpowiedniej zgody, aby następnie móc za pomocą krótkich wiadomości tekstowych, wysłanych z podanego podczas rejestracji numeru telefonu, korzystać w razie potrzeby z szybkiego wsparcia finansowego.

  Dostęp do kredytu SMS często jest możliwy dopiero po terminowym spłaceniu pierwszej pożyczki. Następną można już uzyskać szybko i bez stresu po wysłaniu zwykłego SMS-a, w którego treści podamy nasze hasło do konta w systemie pożyczkowym firmy, potrzebną kwotę oraz okres, na jaki chcemy zaciągnąć pożyczkę.

  Sms kredyt staje się tym samym najszybszą i najwygodniejszą formą pożyczania pieniędzy, dostępną dla wszystkich, wszędzie i o każdej porze.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.