google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pierwszy takie spotkanie branży rachunkowej!

  Logo I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

  Targi Kielce, EPSA BPO SA oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce zapraszają na Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych! Pierwsze w Polsce unikatowe wydarzenie to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży finansowej oraz rachunkowej.

  Od 22 do 23 listopada właściciele biur rachunkowych, księgowi i dostawcy usług finansowych, spotkają się w Targach Kielce, aby pogłębić relacje oraz wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm. Celem dwudniowego kongresu jest bowiem konsolidacja środowiska oraz wymiana doświadczeń.

  Pierwszy takie spotkanie branży rachunkowej!

  Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to pierwsza tak szeroka inicjatywa spotkań branży finansowej i rachunkowej. Sponsorem głównym wydarzenia jest Sage. Firma od lat dostarcza polskim firmom, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Sage to czołowy dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Który księgowy nie pracował na programach firmy Sage, takich jak Sage Symfonia czy Sage Kadry i płace?

  Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Prelegenci podejmą tematy zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów, w celu zwiększenia przychodów. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór ekspertów. Wśród nich znaleźli się między innymi Tadeusz Kościński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, prof. dr hab. Witold Modzelewski- specjalista w dziecinie podatków i prawa podatkowego w Polsce, Jerzy Koniecki – Wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych, Wiktor Doktór – Prezes Fundacji ProProgressio, dr Mieczysław Groszek – Prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

  Dzięki licznym rozmowom z przedstawicielami instytucji państwowych oraz specjalistami w dziedzinie rachunkowości i finansów każdy z uczestników będzie mógł wynieść ze spotkania niezbędną dla siebie wiedzę.

  Warto zaznaczyć, że głównym Partnerem Edukacyjnym wydarzenia jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarsza polska instytucja zrzeszająca przedstawicieli środowiska związanego z branżą rachunkową i finansową. Na co dzień Stowarzyszenie dba o wysoką jakość kształcenia, a podczas trwania kongresu będzie czuwać nad poprawnością merytoryczną wstąpień.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.