google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Na czym polegają pożyczki w domu klienta i kiedy warto z nich skorzystać?

  Na czym polegają pożyczki w domu klienta i kiedy warto z nich skorzystać?Pożyczki pozabankowe w ostatnich latach uległy wielu przeobrażeniom. Zmieniły się ich zasady, przez co stały się przystępniejsze dla klienta. Dodatkowo na rynku pojawiło się wiele nowych firm, dzięki czemu teraz wybór jest ogromny.

  Pożyczki domowe – co to jest?

  Niektóre firmy pozabankowe, które można znaleźć np. na stronie https://polecampozyczke.pl, oferują pożyczki z opcją dostawy do domu. Co właściwie oznacza to określenie? Pożyczki do domu to takie pożyczki, których nie podpisujemy w biurze firmy pożyczkowej, a po prostu we własnym domu lub innym wskazanym przez nas miejscu.

  Zdobycie takiej pożyczki jest bardzo proste, ponieważ najczęściej wystarczy wykonać telefon do firmy pożyczkowej, powiedzieć, ile potrzebujemy pieniędzy i na jak długi okres, a następnie umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy. Może on przyjechać do nas do domu lub gdziekolwiek indziej. Najczęściej umowa jest podpisywana na pierwszym spotkaniu i od razu otrzymujemy pieniądze w gotówce lub w formie doładowanej karty bankowej, z której możemy swobodnie korzystać.

  Bardzo istotną dla potencjalnych kredytobiorców informacją jest także to, czy każda osoba ubiegająca się o tego typu pomoc finansową ma bardzo duże szanse na otrzymanie wsparcia finansowego. Rzeczywistość jest taka, że pożyczki pozabankowe wymagają mniejszej ilości formalności niż pożyczki bankowe. Wiele osób, które dostały negatywną odpowiedź z tradycyjnego banku może liczyć na pieniądze z firmy pozabankowej. Oczywiście musi to być osoba pełnoletnia.

  Z pożyczek pozbankowych z dostawą do domu bardzo często korzystają osoby posiadające małe dzieci, którym ciężko jest poświęcić wiele czasu na chodzie od banku do banku, stanie w kolejce, wypełnianie wniosków i oczekiwanie na decyzje. Dla takich osób najbardziej liczy się możliwość zaoszczędzenia czasu i wygoda. Z tego typu ofert korzystają też osoby starsze, które np. nie chcą zakładać konta w banku, potrzebnego do otrzymania kredytu.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.