google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Program do fakturowania, czyli jak zdobyć klientów do biura rachunkowego

  Program do fakturowania, czyli jak zdobyć klientów do biura rachunkowegoPolacy coraz chętniej rezygnują z pracy na etacie na rzecz własnego biznesu. Dla wielu z nich oznacza to konieczność znalezienia biura księgowego – w dobie olbrzymiej konkurencji idealnie jest się czymś wyróżniać. Z pewnością aspektem takim jest możliwość zaoferowania klientom programu do fakturowania.

  Twarde dane nie pozostawiają wątpliwości – w Polsce uruchamianych jest coraz więcej firm. Jeszcze w kwietniu 2017 r. w naszym kraju zarejestrowano 26 tys. działalności. W maju 2018 r. liczba ta wzrosła do ponad 31 tys. firm, a w czerwcu powstało ich 29,3 tys.

  Wielu świeżo upieczonych przedsiębiorców tuż po uruchomieniu działalności rozpoczyna poszukiwanie biura księgowego. Jest to dla nich olbrzymia szansa na pozyskanie nowych klientów. Nie ma się co oszukiwać – w branży księgowej konkurencja jest ogromna, więc nowego klienta nie przyciągną jedynie wysokie kompetencje, wieloletnie doświadczenie czy atrakcyjna cena usług. Współcześni przedsiębiorcy, zwłaszcza ci młodsi, wymagają od biura księgowej kompleksowej opieki, dostosowanej do realiów XXI wieku. Jak spełnić te wymagania?

  Program do fakturowania w cenie usługi księgowej

  Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, warto zaproponować klientowi w cenie usługi coś, za co inni muszą płacić – a jest to darmowy program do fakturowania. Możliwość taką daje program Intaxo – nowoczesne, funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie do wystawiania faktur.

  Jak to działa? Każde biuro księgowe, które zdecyduje się nawiązać współpracę z firmą Intaxo, otrzymuje możliwość udostępniania swoim klientom programu do fakturowania. Koszt udostępnienia programu to zaledwie 5 zł miesięcznie za każdego klienta – co ważne, nie jest wymagana stała opłata abonamentowa, a biuro księgowe ma ogromną swobodę w dokonywaniu płatności. Nie ma żadnych przeszkód, by klient korzystał z programu na próbę i dopiero później zdecydował, czy chce takiego rozwiązania na stałe.

  Z naszych obserwacji wynika jednak, że zdecydowana większość nowych przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z programu. Nie ma w tym nic dziwnego – to nowoczesne narzędzie, dopasowane do obowiązujących obecnie norm prawnych i stale aktualizowane, umożliwiające wystawienie w kilka chwil każdej faktury – zaliczkowej, pro-forma, VAT, korygującej, a nawet faktury w walutach obcych. Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem, to nieocenione wsparcie!

  Jakie są korzyści dla biura księgowego? Oprócz niewątpliwej przewagi konkurencyjnej, program do fakturowania Intaxo upraszcza także pracę samego biura. Z panelu administracyjnego można pobierać i importować faktury klientów bezpośrednio do własnego oprogramowania, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. Warto pamiętać, że program dostępny jest także w formie aplikacji mobilnej, więc można z niego korzystać nie tylko poprzez komputer, ale również smartfona czy tableta.


  Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie Intaxo.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.