google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Crido Legal doradzało PZU Zdrowie przy przejęciu placówek medycznych Falck

  CRIDO logo

  Kancelaria prawna Crido Legal doradzała PZU Zdrowie przy przejęciu 32 placówek medycznych grupy Falck. Transakcja jest pod względem ilości przejętych placówek jedną z największych w ostatnim czasie na rynku usług medycznych.

  Rynek usług medycznych konsoliduje się w dużym tempie. Podpisanie przez PZU Zdrowie przedwstępnej umowy przejęcia części działalności grupy Falck, obejmującej prowadzenie placówek medycznych w ramach spółek Falck Centra Medyczne oraz Starówka, umacnia PZU Zdrowie na podium w segmencie prywatnej opieki medycznej zaraz po Lux Medzie i Medicoverze.

  Obsługa prawna Crido Legal obejmowała kompleksowe doradztwo, w tym badanie due diligence oraz negocjacje dokumentacji transakcyjnej. Ze strony Crido Legal zespołem prawników doradzających przy transakcji kierował Mateusz Rogoziński, partner działu M&A, zaś w negocjacje dokumentacji zaangażowany był Mateusz Walczak (Associate).

  Transakcja przeprowadzana przez PZU Zdrowie jest pod względem ilości przejętych placówek jedną z największych w ostatnim czasie na rynku usług medycznych. Wynikiem transakcji jest osiągnięcie przez PZU Zdrowie blisko 100 placówek własnych. Cały rynek usług medycznych jest obecnie w fazie konsolidacji i trend ten w najbliższym czasie powinien się utrzymać. - komentuje Mateusz Rogoziński, partner w CRIDO Legal.

  Źródło:
  CRIDO
  Artykuł został dodany przez firmę

  CRIDO

  Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.