google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Ruszyły zapisy na III edycję konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  SaldeoSMART logo

  Tajniki skutecznej sprzedaży czy najnowsze funkcje oprogramowania - to właśnie te kwestie poruszą eksperci z obszaru IT i resellingu podczas III edycji konferencji SaldeoSMART adresowanej do dystrybutorów systemów dla księgowości oraz firm zajmujących się outsourcingiem IT.

  Firma BrainSHARE IT - producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami - uruchomiła zapisy na III edycję konferencji skierowanej do partnerów handlowych spółki. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie w dniach 16-17 maja 2019 r. w Hotelu Dębowa Góra w Łącku koło Płocka.

  - Sieć Partnerską rozwijamy już od 5 lat, obecnie składa się z ponad 300 firm zlokalizowanych w całym kraju. Poprzednie edycje udowodniły, że tego rodzaju konferencje są znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszego oprogramowania. Co więcej, w tym roku przygotowaliśmy aż dwie premiery nowych funkcjonalności, o których nasi partnerzy dowiedzą się jako pierwsi, jeszcze przed ich oficjalnym uruchomieniem - mówi Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w SaldeoSMART.

  Kopalnia wiedzy na temat resellingu

  Tematy prelekcji zostały dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników. W harmonogramie wystąpień nie zabrakło paneli dyskusyjnych dotyczących skutecznej sprzedaży i dobrych praktyk procesu sprzedażowego SaldeoSMART, omówienia najważniejszych zmian w programie zarówno od strony funkcjonalnej, jak i ich biznesowej roli oraz przedstawienia wizji SaldeoSMART jako kompleksowego oprogramowania dla firm. W planach konferencji jest również blok dotyczący wersji lokalnych, zapoznanie partnerów handlowych z nowymi funkcjami, takimi jak e-teczki pracownicze, a także poruszenie kwestii związanych z korzyściami wynikającymi z zaangażowania klientów biur rachunkowych.

  - Adresatami konferencji są nasi partnerzy handlowi, dlatego też podczas układania programu duży nacisk przede wszystkim położyliśmy na skuteczną sprzedaż czy mądre doradzanie, co w branży resellerskiej bezpośrednio przekłada się na zysk. Uwzględniliśmy oczywiście czas na nieoceniony networking i liczymy na to, że i w tym roku uczestnicy chętnie podzielą się z nami feedbackiem - dodaje Edyta Wojtas z SaldeoSMART.

  Zapisy na konferencję ruszyły 20 marca 2019 r. Wszystkie informacje wraz ze szczegółowym programem wydarzenia znajdują się pod linkiem https://www.saldeosmart.pl/strefa-partnera/konferencja na stronie internetowej SaldeoSMART.

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.