google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 16.11.2018
  1 USD
  3.7876
  -0.0198
  1 EUR
  4.2950
  -0.002
  1 CHF
  3.7608
  -0.0206
  1 GBP
  4.8468
  -0.0218
  1 RUB
  0.0573
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  Logo Business Penetration & ConsultingTrwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym. Spotkania to forum wymiany doświadczeń nie tylko pomiędzy dostawcami a przedsiębiorcami lecz także możliwość nawiązania branżowych relacji.

  Kolejne wydarzenie z cyklu Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA

  Rodzaj spotkania: Roadshow BPC
  Temat: Inteligentne rozwiązania informatyczne odpowiedzią na rosnące
  potrzeby wymagających przedsiębiorstw produkcyjnych
  Termin: 08 kwietnia 2014
  Miejsce: Biedrusko k. Poznania, Zamek Biedrusko,  ul. 1 maja 82, 62-003  Biedrusko
  Organizator: Business Penetration & Consulting
  Strona konferencji:  http://synergia-it.pl

  W warunkach niesłabnącej globalnej konkurencji stawianie na innowacyjność w biznesie okazuje się często koniecznością. Aby jej sprostać przedsiębiorcy muszą nieustannie inwestować w informatyzację. Jednym z jej głównych obszarów są złożone systemy informatyczne, których stosowanie może znacząco poprawić funkcjonowanie firmy, jednak aby stosować je efektywnie konieczny jest dostęp do rzetelnej wiedzy na ich temat. Niedobory w tej wiedzy mogą stanąć na przeszkodzie rozwojowi firmy.

  Udany zakup, wdrożenie i korzystanie z takiego oprogramowania wymaga nie tylko znaczących nakładów finansowych, ale i zainwestowania czasu i pracy. Już etap wyboru systemu i dostawcy to cała seria analiz i ważkich decyzji. Wysiłek konieczny do przejścia przez cały proces często wpływa zniechęcająco na kadrę zarządzającą.

  Firma Business Penetration & Consulting oferuje zatem Państwu możliwość zapoznania się w ciągu jednego dnia z kilkoma systemami informatycznymi – porównania ich możliwości w kontekście potrzeb swojego biznesu. Zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów i kierowników pionów merytorycznych do udziału w kolejnej odsłonie cyklu "Synergia Systemów IT".

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat zrealizowanych projektów: www.synergia-it.pl. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

  Powrót do listy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.