google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 16.11.2018
  1 USD
  3.7876
  -0.0198
  1 EUR
  4.2950
  -0.002
  1 CHF
  3.7608
  -0.0206
  1 GBP
  4.8468
  -0.0218
  1 RUB
  0.0573
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  Trwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym. Spotkania to forum wymiany doświadczeń nie tylko pomiędzy dostawcami a przedsiębiorcami lecz także możliwość nawiązania branżowych relacji.

  Kolejne wydarzenie z cyklu Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA
  Rodzaj spotkania:
  SPECJALNA KONFERENCJA BPC

  Temat: Konferencja BPC "Unikaj nieudanych wdrożeń"

  Termin: 27-05- 2014
  Miejsce: Katowice, Hotel Best Western Premier****, 40-147 Katowice, ul. Bytkowska 1a
  Organizator: Business Penetration & Consulting
  Strona konferencji:  http://synergia-it.pl

  Zapraszamy na specjalną edycję konferencji "Synergia Systemów IT: Unikaj nieudanych wdrożeń".
  Spotkanie jest częścią rozpoczętego w tym roku projektu o tej samej nazwie. Jego misją jest zwiększenie świadomości polskich przedsiębiorców jak ważna jest właściwa organizacja procesu wyboru dostawcy, wdrożenia systemu i odpowiednie przygotowanie kadry do procesu implementacji.

  Elementem wizerunkowym projektu jest "sporych" gabarytów skarbonka,  wykonana przez Sponsora projektu - firmę Jotkel. W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane wyniki trwającego od stycznia 2014 roku konkursu pt. "Unikaj nieudanych wdrożeń", a autorów najciekawszych prac konkursowych uhonorujemy ciekawymi upominkami. Sponsorem generalnym spotkania jest wydawnictwo Pascal, które ufundowało dla uczestników ekskluzywne, ilustrowane przewodniki dla zmotoryzowanych. Nagrodą główną są dwa vouchery do restauracji Kuchnia Otwarta w Katowicach. Dwa podwójne zaproszenie na koncerty symfoniczne ufundowała Filharmonia Śląska. Trzech laureatów otrzyma również publikacje książkowe z dziedziny literatury informatycznej, ufundowane przez Wydawnictwo Helion. Dla uczestników z okazji zakończenia konkursu pt. "Unikaj nieudanych wdrożeń" przewidzieliśmy bezpłatny udział w certyfikowanym szkoleniu "systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym".

  Firma Business Penetration & Consulting umożliwi Państwu zatem - w jednym dniu i jednym miejscu, poznanie nie jednego, lecz kilku systemów informatycznych. Zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów i kierowników pionów merytorycznych do udziału w kolejnej edycji z cyklu "Synergia SystemówIT".

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

  Więcej informacji na temat zrealizowanych projektów: www.synergia-it.pl

  Powrót do listy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.