ksiegowosc

Szanowny Użytkowniku,

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.

Oferta pracy

Wakat Team Managera - zarządzanie zespołem księgowym, Katowice (praca hybrydowa)

Sosnowiec, śląskie, Polska Dodano: 2024-03-28 | ID oferty: 2127903

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe z językiem niemieckim.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki przyszłego pracownika

  • Wykonywanie oraz składanie deklaracji, podatkowej CIT, PIT oraz IFT, PCC, ORD
  • Kalkulacja podatku odroczonego, na potrzeby klientów zewnętrznych firmy
  • Weryfikacja ksiąg i ich aktualizowanie, w celu zamknięcia okresów rozliczeniowych
  • Przygotowanie ksiąg do procesu sporządzania sprawozdania finansowego
  • Organizacja pracy zespołu księgowego
  • Bieżąca komunikacja z klientem i udział w spotkaniach
  • Udział w fakturowaniu obsługiwanych klientów

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w księgowości
  • Min. 2 lata na stanowisku liderskim
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunki związane z księgowością oraz zarządzaniem
  • Doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych (z uwzględnieniem aktualnych przepisów)
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów księgowo-podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analityczne, samodzielność i umiejętność delegowania zadań w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum rok)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient zapewnia:

  • pracę na podstawie umowy o pracę, na cały okres zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania do własnych potrzeb
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (brak ustalonych dni i ich ilości w ciągu miesiąca)
  • wdrożenie w trybie stacjonarnym (około 1 miesiąc)
  • EnelMed, dofinansowanie do Multisport,1,5 godziny angielskiego w skali tygodnia, ubezpieczenie grupowe na życie, Polecenia pracownicze, Imprezy integracyjne bogaty pakiet benefitów:
  • możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska liderskie)
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

L.M. Group Poland
Źródło oferty