google

  księgowość, księgowy, biuro księgowe

  Kursy walut 13.09.2019
  1 USD
  3.9120
  -0.0242
  1 EUR
  4.3396
  -0.0004
  1 CHF
  3.9608
  -0.013
  1 GBP
  4.8705
  0.0208
  1 RUB
  0.0609
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Czy chodziło Tobie o Eldan. Biuro rachunkowe ?
  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego
  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane z faktur i eliminuje konieczność ręcznego wprowadzanie danych.
  Czy firma, którą obsługuje Twoje biuro potrzebuje stałego dostępu do dokumentów?
  Czy firma, z którą współpracujesz wymaga udziału na etapie opisywania dokumentów księgowych?
  Czy księgowi potrzebują szczegółowych informacji od pracowników firmy na temat dokumentów księgowych na etapie ich dekretacji i opisu?
  Jeśli odpowiadasz 3x TAK to Obieg Dokumentów SaldeoSMART przeznaczony dla biur rachunkowych jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i klienta Twojego biura. Jego założeniem jest wyznaczenie takiej ścieżki akceptacji, która uwzględnia obowiązki księgowych oraz potrzeby akceptacji (np. kosztów) po stronie firmy.
  Kiedy Obieg Dokumentów jest istotny w biurze rachunkowym?
  Gdy praca księgowego z dokumentami wymaga informacji od klienta na etapie dekretacji lub opisu dokumentów.
  Gdy klient chce aktywnie uczestniczyć w procesie księgowania dokumentów lub gdy potrzebuje stałego wglądu w dokumentu księgowe z opisem.
  Gdy za opis dokumentu i dekretację odpowiada kilka osób w biurze rachunkowym i elektroniczne ścieżki akceptacji porządkują jego obieg.
  Obieg Dokumentów dla biur rachunkowych pozwala na:
  Dotarcie do klientów z dużymi wymaganiami w zakresie wiedzy na temat dokumentów
  Efektywną obsługę średnich i dużych firm z hierarchią pracowników oraz rozbudowanymi uprawnieniami
  Zindywidualizowane elektroniczne archiwum dokumentów dostępne zarówno dla księgowych, jak i uprawnionych pracowników po stronie firmy
  Uporządkowanie pracy na linii księgowi w biurze – pracownicy firmy
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART opiera się na automatycznym wprowadzaniu dokumentów w obieg dzięki technologii OCR (Optical character recognition), która umożliwia odczytywanie danych z zeskanowanych dokumentów księgowych. Autorskie algorytmy mają ponad 95% skuteczność a program jest dodatkowo rozbudowany o mechanizmy samouczenia się, dzięki którym kategoryzacja i wymiarowanie dokumentów jest znacznie szybsze.
  SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne. Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Nadaj właściwy kierunek swoim dokumentom z SaldeoSMART!
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego

  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane...
  Usługi księgowe i podatki
  Usługi księgowe i podatki
  Nowoczesny sprzęt, kadra fachowców, śmiałe wizje, trafione inwestycje - to wszystko składa się na sukces w biznesie. Jednak bez rzetelnie prowadzonej księgowości nawet najlepiej zapowiadająca się firma nie może liczyć na powodzenie. Biuro Rachunkow KOMP-BIUR dba o sukces Klientów, oferując usługi księgowe dla osób fizycznych (podatkowa księga przychodów i rozchodów), spółek (z o.o., akcyjnych, jawnych, komandytowych, cywilnych), fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia pełnej księgowości. 
  Usługi księgowe obejmują:
  prowadzenie księgowości w zakresie ksiąg rachunkowych
  prowadzenie księgowości w zakresie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów
  prowadzenie księgowości w zakresie ewidencji przychodów (ryczałt)
  obsługa karty podatkowej
  prowadzenie ewidencji VAT
  sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  sporządzanie na podstawie ksiąg i rejestrów wszystkich niezbędnych deklaracji podatkowych oraz dostarczanie ich do urzędów w formie papierowej i elektronicznej
  sporządzanie sprawozdań finansowych
  sporządzanie sprawozdań statystycznych wymaganych przez GUS
  przygotowywanie i załatwianie spraw związanych z aktualizacją danych o przedsiębiorstwie w Sądzie Rejonowym US, GUS i ZUS
  wyprowadzanie zaległości
  ...
  Karta produktu »
  Biuro Rachunkowe KOMP-BIUR Sp. z o.o. ul. Ligustrowa2, 03-995 woj. mazowieckie

  Usługi księgowe i podatki

  Usługi księgowe i podatki Nowoczesny sprzęt, kadra fachowców, śmiałe wizje, trafione inwestycje - to wszystko składa się na sukces w biznesie. Jednak bez rzetelnie prowadzonej księgowości nawet najlepiej zapowiadająca się firma nie może liczyć n...
  Komunikacja z Klientem
  Pakiet Komunikacja z Klientem to platforma do komunikacji między księgowymi w biurze rachunkowym i klientami biura. Program jest przeznaczony dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART nie wymaga zmiany programu księgowego, na którym pracuje Biuro. Jest uzupełnieniem istniejących programów księgowych. Obecnie SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne. Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART to rozwiązanie, które umożliwia:
  Udostępnianie Klientom biura programu do wystawiania dokumentów sprzedaży (faktur VAT, zaliczek, korekt, rachunków, faktur cyklicznych itp.) z opcja pobierania ich do pliku JPK_FA,
  Import faktur sprzedażowych do programu księgowego Biura,
  Wygodne i szybkie przesyłanie Klientom comiesięcznych rozliczeń - podatków, ZUS czy wyników firmy,
  Automatyczne przypominanie Klientom o konieczności zapłacenia podatków i ZUS,
  Tworzenie elektronicznego archiwum dokumentów dostępnego dla Biura i Klienta,
  Błyskawiczne wyszukiwanie dokumentów za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki,
  Tworzenie elektronicznych teczek dokumentów kadrowych,
  Moduł prowadzenia firmowej KASY (KP, KW, Raporty Kasowe) online.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART umożliwia obsługę klientów i oferowanie usług księgowych drogą internetową. W ten sposób biuro rachunkowe jest bardziej dostępne, nowoczesne i częściej postrzegane jako prestiżowe. Dodatkowo funkcjonowanie w sieci zwiększa bazę potencjalnych klientów, jednocześnie pozwalając na zdobywanie nowych.
  Wdrożenie Komunikacji z Klientem SaldeoSMART to znaczne ułatwienie pracy dla księgowych, liczne korzyści dla biura rachunkowego i niezwykle przydatne narzędzie dla jego Klientów.
  Co zyskuje biuro rachunkowe pracujące z SaldeoSMART?
  Oszczędność czasu – dzięki importowi faktur sprzedażowych Klienta do programu księgowego używanego w Biurze, zamiast wprowadzania ich ręcznie, dzięki automatycznej wysyłce informacji z rozliczeniem podatków i składek ZUS do Klienta, zamiast pisania maili czy wykonywania telefonów oraz dzięki bieżącemu dostępowi do dokumentów Klienta.
  Zwiększenie przychodów z działalności – dzięki szybszemu wprowadzaniu faktur sprzedażowych klientów a także dotarciu do Klientów spoza najbliższego obszaru poprzez narzędzie do zdalnej komunikacji na linii księgowy – przedsiębiorca.
  Zwiększenie zadowolenia Klientów – platforma umożliwia udostępnianie klientom biura dodatkowych funkcji, takich jak prosty i funkcjonalny program do wystawiania faktur online, dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę, błyskawiczna komunikacja i szybki przepływ informacji o rozliczeniu księgowym czy prowadzenie firmowej Kasy online z dostępem dla Firmy i księgowego w Biurze.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Komunikacja z Klientem

  Pakiet Komunikacja z Klientem to platforma do komunikacji między księgowymi w biurze rachunkowym i klientami biura. Program jest przeznaczony dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim...
  Obsługa projektów unijnych
  Obsługa projektów unijnych
  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze projektów unijnych i dotacji zaczynając od planowania, przez złożenie wniosku aż po formalności związane z ich realizacją. Nie pozwól, aby przytłoczyła Cię biurokracja, powierz nam nadzór nad rozliczeniem swoich dotacji.
  W ramach usługi sporządzamy harmonogram realizacji zadań, który obejmuje składanie wniosków o płatność, składanie sprawozdań finansowych częściowych z realizacji projektu oraz złożenie końcowego sprawozdania finansowego. Przez cały okres trwania umowy monitorujemy środki pieniężne pozostałe do wykorzystania z dotacji, a także wspieramy naszego Klienta w zakresie wszelkich działań dodatkowych, jak:
  składanie wniosków o przesunięcie wydatków w projekcie,
  kompletowanie dokumentów dotyczących wydatków z dotacji,
  weryfikację kwalifikacji kosztów,
  modyfikację zasad (polityki) rachunkowości i zakładowego planu kont,
  oznaczanie dokumentów i ich dekretowanie zgodnie z kwalifikacją poniesionych wydatków.
  Zadbamy o to, aby wszelkie formalności zostały wykonane w terminie i zgodnie z procedurami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i pomożemy rozeznać się w gąszczu skomplikowanych przepisów. Zapraszamy do współpracy!
  ...
  Karta produktu »
  AWATAX Ewa Partyka ul. Waleriana Czumy 3, 01-355 woj. mazowieckie

  Obsługa projektów unijnych

  Obsługa projektów unijnych Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze projektów unijnych i dotacji zaczynając od planowania, przez złożenie wniosku aż po formalności związane z ich realizacją. Nie pozwól, aby przytłoczyła Cię biurokracja...
  Odczytywanie Dokumentów
  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Jak wygląda praca z SaldeoSMART?
  Zeskanuj papierowe dokumenty lub dodaj do programu fakturę w PDF otrzymaną drogą elektroniczną. Aby zachować komfort pracy, Użytkownicy mają do wyboru 3 sposoby dodawania dokumentów do SaldeoSMART.
  Zweryfikuj odczytane dane i przypisz do dokumentów odpowiednie kategorie (czyli schematy księgowe, schematy dekretacji) oraz wymiary (dodatkowe parametry opisujące dokument). W ten sposób informacje o dekretacji dokumentu znajdą się w pliku wyeksportowanym z SaldeoSMART i zostaną przeniesione do programu księgowego.
  A na koniec zaimportuj plik z SaldeoSMART do swojego programu księgowego lub systemu ERP. SaldeoSMART posiada ponad 30 integracji, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne.
  Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Korzyści z wdrożenia Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART:
  Przyspieszenie wprowadzania dokumentów księgowych do programu księgowego
  Wzrost wydajności pracowników, dzięki zrównolegleniu pracy
  Oszczędność czasu dzięki pracy z dokumentami elektronicznymi
  Zmniejszenie kosztów obsługi dokumentów nawet o 50%
  W ramach programu SaldeoSMART Użytkownicy zyskują dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Raz dodany dokument jest tak zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów. Co więcej, system automatycznego odczytywania faktur sprawia, że dokumenty są dokładnie opisane a ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie, proste i wygodne.
  Dodatkowe funkcje w programie SaldeoSMART, które wpierają prowadzenie działalności:
  Generowanie elektronicznych przelewów na podstawie danych odczytanych z dokumentów – wygodne i szybkie płatności za dokumenty.
  Odczytywanie wyciągów bankowych – nie trzeba ręcznie wprowadzać wielu transakcji od różnych kontrahentów, nawet jeśli firma nie posiada importu transakcji w banku do programu księgowego.
  Raporty analityczne, które prezentują zbiorczo najważniejsze informacje na temat faktur – np. od jakiego kontrahentem jest najwięcej faktur czy na jakie zakupy są najwyższe wydatki.
  Pobieranie dokumentów z listy do różnego formatu plików, w tym pliku JPK_VAT.
  Opcjonalnie dostępna funkcja odczytywania pozycji towarowych z faktur.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Odczytywanie Dokumentów

  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, ni...
  1
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.