Artykuł Dodaj artykuł

Szkolenia „Przyjaciele Sukcesu”

Dla czytelników portalu organizatorzy mają niespodziankę. Można jeszcze skorzystać ze zbliżających się sesji. Dwóch pierwszych czytelników może bezpłatnie zapisać się na zbliżające się szkolenia.

Mamy 2 miejsca dla naszych czytelników

Program „Przyjaciele Sukcesu” rozpoczyna kolejne sesje szkoleniowe. Tym razem tematem przewodnim jest  „Zarządzanie motywacją”. Zagadnienie to jest niezwykle aktualne i ważne dla właścicieli i osoby zarządzające firmami, zwłaszcza w obliczu masowego odpływu pracowników.  Dodatkowo program szkolenia uzupełnią: wykład oraz warsztat poświęcony „Zarządzaniu płynnością firmy w okresie wzrostu”.

Dla czytelników portalu organizatorzy mają niespodziankę. Można jeszcze skorzystać ze zbliżających się sesji. Dwóch pierwszych czytelników może bezpłatnie zapisać się na zbliżające się szkolenia. Wystarczy skontaktować się z p. Iwoną Ostrowską (tel. 512 363 820, e-mail: iwona.ostrowska@247pr.pl ). Bezpłatne miejsca otrzymają 2 pierwsze osoby.

Aby wziąć udział w szkoleniu trzeba spełnić dwa warunki. Szkolenia przeznaczone są dla właścicieli i członków najwyższego managamentu firm, które zatrudniają powyżej 25 pracowników, a przychody roczne przekraczają 10 mln złotych.

Najbliższe szkolenia w ramach programu „Przyjaciele Sukcesu”:

 

Branża dystrybucyjna
„Zarządzanie motywacyjne i zarządzanie finansami”

 
11 maja ’07 – Kraków
Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47
 
14 maja ’07 – Warszawa
Hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24
 

Branża produkcyjna
„Zarządzanie motywacyjne i zarządzanie finansami”

 
21 maja ’07 – Kraków
Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47
 
28 maja ’07 – Wrocław
Hotel Radisson SAS, ul. Purkyniego 10
 
04 czerwca ’07 – Warszawa
Hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24

Więcej informacji o programie na naszej stronie: www.przyjacielesukcesu.pl

Informacje dodatkowe o programie „Przyjaciele Sukcesu”

 

Program edukacyjny „Przyjaciele Sukcesu” realizowany jest już po raz drugi. Jak pokazały opinie uczestników I edycji program spełnił ich oczekiwania. W odpowiedzi na zainteresowanie uczestników programu przystąpiliśmy do realizacji cyklu spotkań dotyczącego zarządzania motywacyjnego. To zagadnienie , jest przy dzisiejszym odpływie pracowników z firm, tematem pożądanym i niezwykle ważnym.
 

Program merytoryczny spotkań uwzględnia specyfikę działania firm w sektorach produkcyjnym oraz dystrybucyjnym.
 

Opieramy się na warsztatach prowadzonych przez praktyków i trenerów GB Resources Polska, którzy od dekady prowadza projekty szkoleniowe dla menedżerów największych polskich przedsiębiorstw. Dodatkowo zajęcia prowadzą eksperci z Citibank Handlowy.
 

Uczestnicy mają szanse spotkać się z najwyższą kadrą zarządzającą z całej Polski, co pozwala na nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
 

Program Przyjaciele Sukcesu realizowany jest przez Microsoft Dinamics przy współpracy z Polską Konfederacją Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Citibank handlowy.

Podobne artykuły