Artykuł Dodaj artykuł

Szkolenia „Przyjaciele Sukcesu”

12-05-2007, 02:00

Mamy 2 miejsca dla naszych czytelników

Program „Przyjaciele Sukcesu” rozpoczyna kolejne sesje szkoleniowe. Tym razem tematem przewodnim jest  „Zarządzanie motywacją”. Zagadnienie to jest niezwykle aktualne i ważne dla właścicieli i osoby zarządzające firmami, zwłaszcza w obliczu masowego odpływu pracowników.  Dodatkowo program szkolenia uzupełnią: wykład oraz warsztat poświęcony „Zarządzaniu płynnością firmy w okresie wzrostu”.

Dla czytelników portalu organizatorzy mają niespodziankę. Można jeszcze skorzystać ze zbliżających się sesji. Dwóch pierwszych czytelników może bezpłatnie zapisać się na zbliżające się szkolenia. Wystarczy skontaktować się z p. Iwoną Ostrowską (tel. 512 363 820, e-mail: iwona.ostrowska@247pr.pl ). Bezpłatne miejsca otrzymają 2 pierwsze osoby.

Aby wziąć udział w szkoleniu trzeba spełnić dwa warunki. Szkolenia przeznaczone są dla właścicieli i członków najwyższego managamentu firm, które zatrudniają powyżej 25 pracowników, a przychody roczne przekraczają 10 mln złotych.

Najbliższe szkolenia w ramach programu „Przyjaciele Sukcesu”:

 

Branża dystrybucyjna
„Zarządzanie motywacyjne i zarządzanie finansami”

 
11 maja ’07 – Kraków
Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47
 
14 maja ’07 – Warszawa
Hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24
 

Branża produkcyjna
„Zarządzanie motywacyjne i zarządzanie finansami”

 
21 maja ’07 – Kraków
Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47
 
28 maja ’07 – Wrocław
Hotel Radisson SAS, ul. Purkyniego 10
 
04 czerwca ’07 – Warszawa
Hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24

Więcej informacji o programie na naszej stronie: www.przyjacielesukcesu.pl

Informacje dodatkowe o programie „Przyjaciele Sukcesu”

 

Program edukacyjny „Przyjaciele Sukcesu” realizowany jest już po raz drugi. Jak pokazały opinie uczestników I edycji program spełnił ich oczekiwania. W odpowiedzi na zainteresowanie uczestników programu przystąpiliśmy do realizacji cyklu spotkań dotyczącego zarządzania motywacyjnego. To zagadnienie , jest przy dzisiejszym odpływie pracowników z firm, tematem pożądanym i niezwykle ważnym.
 

Program merytoryczny spotkań uwzględnia specyfikę działania firm w sektorach produkcyjnym oraz dystrybucyjnym.
 

Opieramy się na warsztatach prowadzonych przez praktyków i trenerów GB Resources Polska, którzy od dekady prowadza projekty szkoleniowe dla menedżerów największych polskich przedsiębiorstw. Dodatkowo zajęcia prowadzą eksperci z Citibank Handlowy.
 

Uczestnicy mają szanse spotkać się z najwyższą kadrą zarządzającą z całej Polski, co pozwala na nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
 

Program Przyjaciele Sukcesu realizowany jest przez Microsoft Dinamics przy współpracy z Polską Konfederacją Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Citibank handlowy.

Podobne artykuły