Artykuł Dodaj artykuł

Konkurs Księgowy Roku 2008: zarejestruj i sprawdź się!

System rejestracyjny konkursu Księgowy Roku 2008 ruszy 1 sierpnia br. na stronie www.ksiegowyroku.pl. Każdy zarejestrowany otrzyma indywidualny login i hasło, dzięki czemu będzie mógł m.in. wziąć udział w niepunktowanej „rozgrzewce” przed Konkursem.

 

ksiegowy.roku1.310708.webp

System rejestracyjny konkursu Księgowy Roku 2008 ruszy
1 sierpnia br. na stronie
www.ksiegowyroku.pl. Każdy zarejestrowany otrzyma indywidualny login i hasło, dzięki czemu będzie mógł m.in. wziąć udział w niepunktowanej „rozgrzewce” przed Konkursem.

Na stronie konkursowej znajdują się przykładowe zadania z rachunkowości i finansów – tego samego typu, na jakie uczestnicy trafią podczas Konkursu. „Rozgrzewka” potrwa od 18 do 31 sierpnia.

Pierwsza runda eliminacyjna Konkursu rozpocznie się 1, a zakończy 28 września. Druga runda zostanie rozegrana pomiędzy 29 września a 26 października. Sesja finałowa odbędzie się
28 i 29 listopada w Warszawie.

Podobnie jak w poprzednich edycjach jury wybierze Księgowego Roku i wyłoni Najlepszych Księgowych Województw. Równolegle do głównej edycji Konkursu zostanie rozegrana – już po raz trzeci – edycja studencka (mogą w niej brać udział wszyscy słuchacze studiów dziennych, którzy nie ukończyli 26 roku życia).

 

 


 

Konkurs Księgowy Roku jest organizowany od 10 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością oraz finansami. Biorą w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi
i biegli rewidenci z całej Polski, a od 2006 r. także studenci, głównie kierunków ekonomicznych.

Jury Konkursu wybiera Księgowego Roku, 16 Najlepszych Księgowych Województw oraz laureata edycji studenckiej. Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.

Podobne artykuły