Artykuł Dodaj artykuł

IV Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Firma audytorsko - doradcza KPMG po raz czwarty zaprasza do uczestnictwa w Kongresie Podatków i Rachunkowości KPMG, który odbędzie się 14 stycznia 2014 r. w Warszawie.

Firma audytorsko - doradcza KPMG po raz czwarty zaprasza do uczestnictwa w Kongresie Podatków i Rachunkowości KPMG, który odbędzie się 14 stycznia 2014 r. w Warszawie.

Agenda Kongresu składa się z dwóch obszarów tematycznych dotyczących podatków i rachunkowości.

W części podatkowej prelegenci będą omawiać najważniejsze zagadnienia dotyczące nowelizacji prawa podatkowego i jego zastosowania w obszarach VAT, CIT i PIT, a także najnowsze zmiany w przepisach o cenach transferowych. Natomiast w części rachunkowej zaplanowano prelekcje dotyczące praktycznych aspektów wdrażania nowych standardów dotyczących konsolidacji sprawozdań finansowych (MSSF 10) i wartości godziwej (MSSF 13).

Prelekcje wygłoszą Partnerzy i Dyrektorzy KPMG z wieloletnią praktyką zawodową.

Kongres adresowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu oraz kadry najwyższego szczebla z przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać do 7 stycznia 2014 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.kpmg.pl.

IV Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG wspierają patroni: ACCA, Puls Biznesu, Polska Agencja Prasowa, Radio Tok Fm, Bank, Forbes, Gazeta Finansowa, Harvard Business Review Polska, Nowy Przemysł, Polish Market, Przegląd Podatkowy, Rachunkowość, Warsaw Business Journal, Wolters Kluwer Polska, Bankier.pl, eGospodarka.pl, gf24.pl, inwestycje.pl, ksiegowosc.org, PIT.pl, rachunkowosc.org, VAT.pl, wnp.pl

Więcej informacji o Kongresie, w tym szczegółowy program i formularz rejestracyjny, dostępne na stronie internetowej  kpmg.com/pl/KongresKPMG

KPMG jest wyłącznym organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu.


KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 152 00 pracowników w 156 krajach. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Rozpoczęliśmy działalność w Warszawie w maju 1990 roku. Obecnie KPMG w Polsce zatrudnia ponad 1200 pracowników w 7 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Podobne artykuły