Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Przyszłość i zwiększenie przychodów biur rachunkowych to główne tematy, które poruszą eksperci podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Odbędzie się on w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Przyszłość i zwiększenie przychodów biur rachunkowych to główne tematy, które poruszą eksperci podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Odbędzie się on w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce.

Targi Kielce zapraszają właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to szansa, aby pogłębić relacje i wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalna obsługa firm w zakresie księgowości to odpowiedzialna i pełna wyzwań praca, która wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy i poszerzania kompetencji. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Prelegenci podejmą tematy zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów w celu zwiększenia przychodów, digitalizacji i automatyzacji w pracy księgowych.

Przyszłość polskich biur rachunkowych

Po uroczystym otwarciu  Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych eksperci porozmawiają o rzeczywistości gospodarczej w zakresie dokumentowania transakcji w sektorze małych, mikro i średnich przedsiębiorstw oraz o procesie wdrażania technologii w biurach rachunkowych i elektronizacji dokumentów. Skupią się  również na tym, czy polskie biura rachunkowe stać na nowoczesne narzędzia służące do świadczenia usług księgowych i kadrowo-płacowych w oparciu tylko o elektroniczny dokument, który porównają z dokumentem papierowym. Przedstawione zostaną przykłady transformacji prowadzenia dokumentacji oraz różnice w obiegu dokumentów i archiwizacji. Uczestnicy kongresu usłyszą również o działaniach hakerów, przez których można utracić np. bazę danych oraz o tym jak się przed nimi zabezpieczyć. Po sesji teoretycznej odbędą się sesje warsztatowe.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Języki obce

Drugiego dnia eksperci zajmą się przychodami biur rachunkowych oraz poruszą ważny temat wpływu znajomości języków obcych biznesie outsourcingu księgowego i finansowego. Uczestnicy kongresu poznają sposoby na świadczenie usług w języku obcym oraz dowiedzą się jak skutecznie i szybko uczyć pracowników innych języków. Panel dotyczył będzie również networkingu polskich biur rachunkowych z zagranicznymi. Eksperci określą szanse na zwiększenie przychodów oraz spróbują odpowiedzieć na pytanie: jak biura z innych krajów mogą dostarczyć klientów polskim biurom rachunkowym?

Jakość i obsługa

Jak zmotywować pracownika księgowego do sprzedawana usług dodatkowych? W jaki sposób zmienić konsultację w odpłatną obsługę księgową? Na ten temat eksperci będą rozmawiali drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Przed sesjami warsztatowymi uczestnicy będą mieli do wyboru warsztaty tematyczne lub rundy stolikowe.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już od 26 do 27 listopada w Targach Kielce.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.