Artykuł Dodaj artykuł

Programy dla biur rachunkowych

Rynek IT oferuje wiele możliwości usprawniania działalności małych firm i biur rachunkowych. Jak wybrać najlepszą ofertę, by stanowiła kompletny zestaw funkcjonalnych modułów, służących do prawidłowego rozliczania wielu operacji gospodarczych? Odpowiedzią jest specjalny pakiet proponowany przez firmę Streamsoft.

Programy dla biur rachunkowychRynek IT oferuje wiele możliwości usprawniania działalności małych firm i biur rachunkowych. Jak wybrać najlepszą ofertę, by stanowiła kompletny zestaw funkcjonalnych modułów, służących do prawidłowego rozliczania wielu operacji gospodarczych? Odpowiedzią jest specjalny pakiet proponowany przez firmę Streamsoft.

Firma Streamsoft, znany polski producent oprogramowania dla biznesu, w swojej ofercie posiada oprogramowanie, które spełnia oczekiwania biur rachunkowych, w zakresie korzystania ze zintegrowanych systemów informatycznych. Oferta obejmuje trzy pakiety, w skład których wchodzą różne moduły zintegrowanego systemu zarządzania Streamsoft Pro: pakiet Biuro Pro Start (zawiera moduły do rozliczania klientów na pełnej księgowości oraz na zasadach księgi podatkowej), pakiet Biuro Pro Plus (zawiera moduły do rozliczania firm na zasadach pełnej księgowości i księgi podatkowej oraz rozliczania środków trwałych) i trzeci pakiet Biuro Pro Premium (zawiera moduły umożliwiające rozliczanie firm na pełnej księgowości oraz księgi podatkowej, rozliczanie środków trwałych oraz rozliczenia kadrowo-płacowe).

Oprócz pakietów zintegrowanego systemu dla biur rachunkowych, Streamsoft proponuje również oprogramowanie pudełkowe z serii Streamsoft PCBiznes, czyli Aga – program kadrowo-płacowy, Ala program do księgowości uproszczonej oraz Iza – do analiz efektywności.

Możliwość korzystania z pakietów stworzonych specjalnie do kompleksowego rozliczania wielu operacji gospodarczych stanowi komfortowe rozwiązanie dla wielu biur. Dzięki pakietom biura rachunkowe decydują się na implementację systemu zintegrowanego, który zapewni im dostęp do spójnych danych w jednym systemie oraz szybsze generowanie zestawień i analiz. Oprogramowanie zintegrowane Streamsoft Pro posiada intuicyjny interfejs i jest proste w obsłudze, a producent zapewnia szkolenia w tym zakresie, które przygotowują użytkowników do szybkiego zastosowania systemu w codziennej pracy.

Oprócz oprogramowania dla biur, firma Streamsoft zachęca do skorzystania ze specjalnego programu partnerskiego stworzonego dla biur rachunkowych. Program partnerski to propozycja usprawnienia pracy biura rachunkowego, które może udostępniać swoim klientom funkcjonalność programu Firmino.pl (aplikacja w chmurze) pod własną marką. Firmino jest aplikacją typu chmura dla mikro firm, które otrzymują online niezbędne narzędzia do fakturowania, tworzenia bazy kontrahentów i organizacji własnej pracy. Dokumenty sprzedażowe wprowadzone z poziomu aplikacji Firmino.pl przez klientów biura, dzięki mechanizmom integracji trafiają do programów Aga (kadry i płace) oraz Ala (księgowość uproszczona). Program Firmino.pl firmy Streamsoft jest na razie zintegrowany z programami Ala i Aga z serii Streamsoft PCBiznes. Plany producenta zakładają możliwość integracji Firmino.pl również z systemem zintegrowanym jaki firma Streamsoft oferuje biurom rachunkowych, czyli z systemem Streamsoft Pro.


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.