Koszyk: BRAK

Artykuł Dodaj artykuł

Trzecia edycja Raportu Satysfakcji z wdrożonego ERP 2012-08-30

Redakcja portalu decyzje-it.pl zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją pt. Raport Satysfakcji w wdrożonego ERP. 

Redakcja portalu decyzje-it.pl zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją pt. Raport Satysfakcji w wdrożonego ERP. Raport stanowi kontynuację naszych badań nad poziomem satysfakcji menedżerów polskich przedsiębiorstw z wykorzystywanych systemów klasy ERP.

W poprzedniej edycji raportu badaliśmy projekty wyboru i wdrożenia systemów ERP jakie przeprowadzone zostały w przedsiębiorstwach dystrybucyjnych. W tej edycji raportu zajmujemy się analizą poziomu zadowolenia menedżerów w przedsiębiorstwach usługowych. 

Analizując treść raportu warto, naszym zdaniem, zwrócić uwagę na następujące zagadnienia:

• Czy menedżerowie przedsiębiorstw usługowych dokonali by tego samego wyboru co w dniu ich poprzednich decyzji?
• Czy te same systemy cieszą się porównywalnym zainteresowaniem wśród menedżerów firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych?
• Czy wdrożenie w firmie usługowej trwa dłużej, a zatem pochlania więcej pieniędzy, niż w firmie dystrybucyjnej lub produkcyjnej?
• Czy rośnie dynamika inwestycji w systemy ERP w Polsce w firmach usługowych?
• Czy jakość wdrożeń i satysfakcji menedżerów zmieniła się w okresie ostatnich pięciu lat?

Wierzymy, że wyniki badania, zebrane wnioski oraz komentarze będą przydatne w procesach decyzyjnych i inwestycyjnych w zakresie systemów ERP i pomocne ich dostawcom w ciągłym podnoszeniu jakości swoich produktów i usług.

Raport jest już dostępny bezpłatnie na stronach naszego serwisu.

Podobne artykuły