Artykuł Dodaj artykuł

Trzecia edycja Raportu Satysfakcji z wdrożonego ERP 2012-08-30

Redakcja portalu decyzje-it.pl zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją pt. Raport Satysfakcji w wdrożonego ERP. 

Redakcja portalu decyzje-it.pl zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją pt. Raport Satysfakcji w wdrożonego ERP. Raport stanowi kontynuację naszych badań nad poziomem satysfakcji menedżerów polskich przedsiębiorstw z wykorzystywanych systemów klasy ERP.

W poprzedniej edycji raportu badaliśmy projekty wyboru i wdrożenia systemów ERP jakie przeprowadzone zostały w przedsiębiorstwach dystrybucyjnych. W tej edycji raportu zajmujemy się analizą poziomu zadowolenia menedżerów w przedsiębiorstwach usługowych. 

Analizując treść raportu warto, naszym zdaniem, zwrócić uwagę na następujące zagadnienia:

• Czy menedżerowie przedsiębiorstw usługowych dokonali by tego samego wyboru co w dniu ich poprzednich decyzji?
• Czy te same systemy cieszą się porównywalnym zainteresowaniem wśród menedżerów firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych?
• Czy wdrożenie w firmie usługowej trwa dłużej, a zatem pochlania więcej pieniędzy, niż w firmie dystrybucyjnej lub produkcyjnej?
• Czy rośnie dynamika inwestycji w systemy ERP w Polsce w firmach usługowych?
• Czy jakość wdrożeń i satysfakcji menedżerów zmieniła się w okresie ostatnich pięciu lat?

Wierzymy, że wyniki badania, zebrane wnioski oraz komentarze będą przydatne w procesach decyzyjnych i inwestycyjnych w zakresie systemów ERP i pomocne ich dostawcom w ciągłym podnoszeniu jakości swoich produktów i usług.

Raport jest już dostępny bezpłatnie na stronach naszego serwisu.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.