Artykuł Dodaj artykuł

Płatności online - szansa dla rozwijających się e-sklepów!

Sklep online to dziś podstawa - szczególnie w czasie pandemii gdy nie tylko praca i kontakty, ale również zakupy przeniosły się do sieci! Dowiedz się więcej o płatnościach online i sprawdź jak uruchomić płatności mobilne.

Płatności onlineSklep online to dziś podstawa - szczególnie w czasie pandemii gdy nie tylko praca i kontakty, ale również zakupy przeniosły się do sieci! Dowiedz się więcej o płatnościach online i sprawdź jak uruchomić płatności mobilne.

Powodów by założyć własny sklep internetowy lub poszerzyć kanały sprzedaży o sklep online jest mnóstwo!

Początkujący założyciele sklepów online powinni mieć na względzie, że konsumenci coraz częściej robią zakupy w sieci, a sklep internetowy stanowi dziś najpopularniejszą formę handlu internetowego. Założenie e-sklepu pozwala m.in. obniżyć koszty (nie trzeba mieć m.in. biura, magazynu ani licznego personelu) i zaistnieć w wirtualnej, czyli globalnej, przestrzeni!

Z kolei w przypadku gdy sklep internetowy dopełnia jedynie tradycyjną działalność - jest on nie tylko narzędziem wspierającym decyzję o zakupie, ale także pozwala zwrócić na siebie uwagę nowych klientów i zainteresować ich ofertą. W takim przypadku bardzo możliwe, że po wizycie w e-sklepie użytkownik sieci skieruje swoje kroki do sklepu stacjonarnego.

Zakupy i płatności online coraz popularniejsze

Zakupy internetowe wciąż zyskują na popularności. W ostatnim czasie niewątpliwie wpływ ma na to pandemia. Zakupy online mają tę przewagę nad tradycyjnymi, że klienci, także ci najbardziej wymagający, mogą porównać w nich ofertę różnych sprzedawców, znaleźć produkt w niższej cenie i mieć dostęp do szerokiego asortymentu.

Sklep internetowy jest też trudnym do przecenienia pomysłem zwłaszcza w warunkach globalizacji rynku, wciąż rosnącego zainteresowania internetem, upowszechniania płatności bezgotówkowych, kart płatniczych i kont internetowych oraz coraz bieglejszej obsługi internetu (nawet przez osoby starsze) oraz większej świadomości dotyczącej zakupów online.

Płatności online. Co warto wiedzieć?

Płatności online są wygodne i bezpieczne. Dzięki nim można dotrzeć do klientów w dowolnym miejscu w internecie. Co więcej, dzięki takim firmom jak eService, z łatwością i przy atrakcyjnych warunkach cenowych udostępnisz swoim klientom płatności online oraz stacjonarnie (z wykorzystaniem terminala POS), a także zaoferujesz pełen zakres usług płatniczych w internecie takich jak m.in. płatności kartą, BLIK-iem i poprzez szybkie przelewy, płatności cykliczne, Google Pay, PayPal czy MasterPass.

Możesz także uruchomić płatności w aplikacji mobilnej. To istotne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy klient robi zakupy online gdziekolwiek jest i kiedykolwiek ma na to czas i ochotę. eService ma w swojej ofercie rozwiązania przeznaczone do obsługi płatności w aplikacjach na dowolnych urządzeniach mobilnych działających w systemie Android lub iOS. Dzięki nim możesz uruchomić płatności w aplikacji na smartfona, obsługiwać płatności online oraz stacjonarnie i udostępnić pełen zakres usług płatniczych w sieci.

Co istotne, za przelewy środków z transakcji na Twój rachunek oraz za uruchomienie płatności w Twoim sklepie (niezależnie od tego czy są to płatności online czy w aplikacji mobilnej) nie ma żadnych opłat! Więcej informacji na temat płatności online znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/ecommerce/.

Dołącz do sprzedawców online i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nowoczesne i wygodne rozwiązania płatnicze są na wyciągnięcie ręki!