Artykuł Dodaj artykuł

Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości poruszą eksperci IV Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

Już 26 i 27 października Centrum Kongresowe Targów Kielce opanują fachowcy z branży rachunkowo-księgowej oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wspierającego pracę księgowych. Nie zabraknie biznesowych rozmów, wymiany doświadczeń oraz interesujących warsztatów podejmujących różnorodną tematykę, w tym zmiany przepisów prawa finansowego i  podatkowego, czy wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur.

IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych

Już 26 i 27 października Centrum Kongresowe Targów Kielce opanują fachowcy z branży rachunkowo-księgowej oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wspierającego pracę księgowych. Nie zabraknie biznesowych rozmów, wymiany doświadczeń oraz interesujących warsztatów podejmujących różnorodną tematykę, w tym zmiany przepisów prawa finansowego i  podatkowego, czy wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur.

Program wydarzenia obfituje w liczne wystąpienia ekspertów i praktyków z branży rachunkowo księgowej, którzy poruszą tematy związane m.in. z etyką w zawodzie księgowego, nowoczesnym marketingiem skierowanym do klientów biur rachunkowych, restrukturyzacją długów, czy „kreatywną księgowością”. – Warto wziąć udział w panelach eksperckich dotyczących zarządzania, finansowania, czy zmian w przepisach prawa oraz kilkunastu warsztatach tematycznych. Zależy nam, aby tematy w nich poruszane były ciekawe i wartościowe z punktu widzenia uczestników – mówi managerka Kongresu Monika Szydłowska.

Warsztaty z zakresu rachunkowości i księgowości

Wystąpienia prelegentów i  ciekawe panele tematyczne to tylko część tego, co czeka uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Bardzo ważnym punktem wydarzenia są warsztaty, które każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem księgowych. – Dobrze jest oderwać się od komputera i porozmawiać z praktykami, poznać ich metody pracy i spojrzenie na konkretne zagadnienia związane choćby z nowelizacją przepisów i organizacją czasu pracy – mówiła o ostatniej edycji MKBR Pani Kinga z warszawskiego biura rachunkowo-księgowego. W tym roku eksperci podpowiedzą jakie zmiany podatkowo-prawne czekają pracowników tego sektora, jak automatyzować procesy w biurze wykorzystując sztuczną inteligencję, jak sprawnie wdrożyć Krajowy System e-Faktur oraz jak sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie doradztwa podatkowego. – Rachunkowość jest jedną z tych dziedzin, która musi bezustannie się rozwijać, aby móc dostarczać swoim klientom usługi najwyższej jakości. Jestem przekonana, że program wydarzenia i zaproszeni eksperci gwarantują konkretną wiedzę i szereg praktycznych porad – zachęca do udziału w czwartej edycji MKBR wiceprezes zarządu Targów Kielce Bożena Staniak.

Lista prelegentów liczy około 30 nazwisk, a wśród nich odnaleźć można choćby Stanisława Hońko - prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Anitę Gołębiewską - dyrektor OSCBR, Rafała Strzeleckiego - prezesa zarządu CashDirector, Monikę Smulewicz - ekspertkę prawa pracy i rynku pracy oraz prezes HR na Szpilkach, Andrzeja Lazarowicza - Founder & CEO wFirma, czy Radosława Żuka - członka honorowego SWBR. Najnowsze rozwiązania systemowe i oprogramowanie wspomagające pracę księgowych zaprezentują z kolei producenci i dostawcy sprzętu. Dzięki ich obecności można będzie zapoznać się z funkcjonalnością i możliwościami oferowanych produktów pod okiem fachowców takich marek jak: wFirma, OSCBR, mBank, Cash Director, enova365, SAGA Brokers, SaldeoSMART.

Dołącz do Kongresu i weź udział w uroczystym bankiecie!

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowy to dwa dni szkoleń, ciekawych paneli dyskusyjnych, warsztatów i porad ekspertów oraz praktyków z zakresu rachunkowości. Aby dołączyć do wydarzenia i znaleźć się w centrum rachunkowości wystarczy 420 zł brutto! Wszystkie bilety, w tym te uprawniające do uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie dostępne są na stronie: https://www.targikielce.pl/sklep/wstep-mkbr-2023,51 Istnieje również możliwość zakupu biletu na bankiet dla osoby towarzyszącej. Tegoroczne spotkanie „po godzinach” odbędzie się w urokliwym Hotelu Binkowski Resort, posiadającym Strefy Wellness&Spa oraz Basenów Tropikalnych.

Dołącz do społeczności MKBR i bądź w centrum rachunkowości!

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.targikielce.pl/mkbr

 

 

 
 

 

Artykuł reklamowy

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.