Oferta pracy

TERAPEUTA/PEDAGOG

Gdańsk, pomorskie, Polska Dodano: 2023-05-25 | ID oferty: 1813506

Numer oferty: StPr/23/4217


Obowiązki:

Organizacja oraz prowadzenie zajęć w pracowni. Wsparcie uczestników ŚDS w rozwoju osobistym. Prowadzenie bieżącej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Praca w zespole terapeutycznym w celu opracowywanie i realizowanie indywidualnych planów - aktywizujących dla uczestników ŚDS. Współpraca z rodzinami i opiekunami uczestników. Zapewnienie wsparcia w realizacji indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej intelektualnie mieszkańca DPS. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie zawodowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku, dokładność, obowiązkowość, pracowitość, dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, brak nałogów.


Miejsce pracy: Starogardzka 20, 80-058 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Gdańsk pomorskie

Dane kontaktowe:

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.