Artykuły - Wiadomości


 
X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG - zdjęcie

X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

09-12-2019

Jubileuszowa X edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Czytaj więcej

 
Automatyzacja – doskonalenie firmy czy zagrożenie dla pracowników? - zdjęcie

Automatyzacja – doskonalenie firmy czy zagrożenie dla pracowników?

05-12-2019

Wydaje się, że każde usprawnienie działania firmy wpływa pozytywnie na całe zespoły i managerów. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Automatyzacja, czyli udoskonalenie, przyspieszenie i przeorganizowanie procesów biznesowych zazwyczaj cieszy zarządzających, ale budzi niepokój pracowników. Kojarzy się z jednej strony ze skomplikowanymi procedurami, a z drugiej z obecnością maszyn, które mają zastąpić ludzką pracę. Czy tak pojętej optymalizacji należy się bać?

Czytaj więcej

 
Elita księgowych w Targach Kielce - zdjęcie

Elita księgowych w Targach Kielce

05-12-2019

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, który odbywał się od 26 do 27 listopada w kieleckim ośrodku wystawienniczym spotkał się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Czytaj więcej

 
Jak będziemy delegować pracowników w 2020 roku? - zdjęcie

Jak będziemy delegować pracowników w 2020 roku?

27-11-2019

Nawet do 40 proc. mogą wzrosnąć koszty pracownicze.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie z II Śniadania Legislacyjnego - inicjatywy Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami - zdjęcie

Podsumowanie z II Śniadania Legislacyjnego - inicjatywy Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

26-11-2019

5 listopada 2019 r. odbyło się drugie spotkanie z cyklu Śniadań Legislacyjnych organizowanych przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami (PZZW) przy udziale firmy Intrum – członka organizacji będącego jednocześnie partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej

 
Problem zaginionych faktur – jak zadbać o siebie i swoich kontrahentów? - zdjęcie

Problem zaginionych faktur – jak zadbać o siebie i swoich kontrahentów?

18-11-2019

Termin płatności faktury mija, a Ty wciąż czekasz na pieniądze od kontrahenta. Przypominasz o konieczności zrobienia przelewu, a klient informuje cię, że nie dostał żadnego dokumentu. Brzmi znajomo? Nie musi tak być.

Czytaj więcej

 
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 listopada 2019 r. w Targach Kielce - zdjęcie

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 listopada 2019 r. w Targach Kielce

12-11-2019

Wydarzenie adresowane jest do właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. MKBR to spotkanie służące wymianie doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży finansowej oraz rachunkowej.

Czytaj więcej

 
WAPRO Fakturka – fakturowanie bez trudu! - zdjęcie

WAPRO Fakturka – fakturowanie bez trudu!

12-11-2019

Wystawienie faktur nie musi być skomplikowane – teraz coraz więcej firm wybiera w tym celu specjalne oprogramowanie jak WAPRO Fakturka.

Czytaj więcej

 
Klienci SaldeoSMART podysktują o zmianach w prawie i nowościach w systemie podczas III edycji konferencji dla księgowych z biur rachunkowych i firm - zdjęcie

Klienci SaldeoSMART podysktują o zmianach w prawie i nowościach w systemie podczas III edycji konferencji dla księgowych z biur rachunkowych i firm

05-11-2019

BrainSHARE IT, producent platformy SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, po raz trzeci organizuje cykl konferencji dla swoich klientów. Podczas spotkań, które odbędą się w Krakowie, Warszawie i Poznaniu, uczestnicy zaznajomią się z nowościami oraz najlepszymi praktykami w pracy z systemem. Jako pierwsi będą mogli także poznać premierowy pakiet SaldeoSMART oraz plany firmy na najbliższą przyszłość.

Czytaj więcej

 
Pożyczka na spłatę ZUS i US – jak spłacić zaległości w ZUS? - zdjęcie

Pożyczka na spłatę ZUS i US – jak spłacić zaległości w ZUS?

24-10-2019

Na każdym rynku panuje duża konkurencyjność, co jest dotkliwe szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy mają klientów i zamówienia, czy nie, muszą co miesiąc odprowadzać składki i podatki. Niestety dla wielu z nich jest to gwóźdź do trumny. Zamiast jednak przez zaległości doprowadzić do upadłości firmy, lepiej zastanowić się, czy nie lepsza byłaby pożyczka na uregulowanie zaległości.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2002

Najpopularniejsze tagi