Artykuł Dodaj artykuł

Nowe systemy do zarządzania od LeftHand

LeftHand Sp. z o.o. udostępnia najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO.

 

logo.lefthand.241109.jpg

LeftHand Sp. z o.o. udostępnia najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO.

Oprogramowanie LeftHand dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Pozwala na zarządzanie  kluczowymi procesami występującymi w każdej firmie.

Nowe wersje systemów LeftHand: Pełna Księgowość, Mała Firma, Sprzedaż i Magazyn oraz Fundacja i Stowarzyszenie zostały rozbudowane o szereg funkcji i udogodnień poprawiających i podnoszących możliwości efektywnego wykorzystania aplikacji do wsparcia codziennych procesów takich jak: finanse, sprzedaż, marketing środki trwałe, analizy i raporty. Teraz dzięki nowym funkcjom: moduł tłumaczeń raportów na języki obce, mechanizm obliczania rentowności  przy paragonach, księgowanie kilometrówki i delegacji oraz wiele innych, sprawia, że oprogramowanie staje się bardziej elastyczne i łatwiejsze w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

Poszczególne aplikacje LeftHand to zintegrowane systemy o budowie modułowej z możliwością przyznawania użytkownikom indywidualnych ról i uprawnień. Jako jedne z nielicznych działają zarówno na systemach Linux i Windows. Dzięki możliwości pracy w sieci Lan jak i Internet doskonale nadają się do pracy w środowiskach rozproszonych.

Oprogramowanie oparte zostało na serwerze baz danych Firebird pozwalające na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami firm. Co więcej zastosowanie baz Firebird pozwala na łatwość integracji systemu z innymi aplikacjami oraz znacząco redukuje koszty utrzymania serwerów co jest niezwykle ważne w dzisiejszym modelu prowadzenia przedsiębiorstw.

Oferta dodatkowych usług do aplikacji obejmuje:

• rozpoznanie i analizę potrzeb Klienta
• instalację oprogramowania
• szkolenia prowadzone w siedzibie firmy lub na życzenie u Klienta
• konsultacje
• abonament na aktualizację
• abonament na pomoc techniczną

Firma LeftHand na łamach swojego serwisu www.lefthand.com.pl udostępnia 60-dniowe wersje testowe wszystkich aplikacji.

Podobne artykuły