Artykuł Dodaj artykuł

Księgowość XXI wieku – oszczędzaj pieniądze i czas

Komplet ewidencji, rejestrów, deklaracji oraz Fakturowanie, Płace i ZUS. To wszystko w jednym miejscu – w Twoim komputerze. Program Super Księga Podatkowa powstał, by ułatwiać codzienność biur rachunkowych.

 

format.logo.030209.webp

Komplet ewidencji, rejestrów, deklaracji oraz Fakturowanie, Płace i ZUS. To wszystko w jednym miejscu – w Twoim komputerze. Program Super Księga Podatkowa powstał, by ułatwiać codzienność biur rachunkowych.

Obsługiwanie wielu firm z różnych branż wymaga od pracowników biura rachunkowego dobrej organizacji pracy, wypełniania całej masy formularzy, śledzenia ciągle zmieniających się przepisów podatkowych. Terminy do składania zeznań podatkowych, wysyłania deklaracji ZUS ponaglają nas, a do załatwienia pozostaje jeszcze mnóstwo innych spraw: przygotowywanie przelewów w imieniu podatników, rozliczanie ewidencji przebiegu pojazdu, sporządzanie list płac, wydruki umów o pracę, umów zleceń, księgowanie dowodów wewnętrznych, naliczanie amortyzacji.

 

ksiega1.030209.webp

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT wychodzi naprzeciw potrzebom biur rachunkowych, dając im do ręki nowoczesne, kompletne narzędzie pracy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Program księgowy – dokumenty w jednym miejscu

Super Księga Podatkowa to program zaopatrzony w niezbędne dla biur rachunkowych funkcje. Wersja do obsługi dowolnej ilości zestawów danych umożliwia wprowadzanie do programu informacji o wielu firmach jednocześnie i otwieranie dla nich oddzielnych kont. Produkt firmy FORMAT jest programem nadzwyczaj bogato wyposażonym w moduły ułatwiające prace księgowe.

Od podstawowych: księga podatkowa, VAT, kadry, płace. ZUS, po rzadziej spotykane funkcje jak: środki trwałe, planowanie i rozliczanie delegacji, ewidencja przejazdów, kontrola płatności, naliczanie odsetek, symulator kredytowy i leasingowy i inne.

Super Księga Podatkowa informuje o oczekiwanej wielkości dochodów, terminach rozliczeń podatkowych i dokonuje obliczeń na podstawie wprowadzonych parametrów. Baza dokumentów zawiera zbiór aktualnych formularzy (PIT-y, deklaracje VAT i UE) aktualizowanych zdalnie. Do dyspozycji mamy także dziennik zapisów, zawierający dokumenty z całego roku, księgę przychodów i rozchodów oraz rejestry VAT.

Nieoceniona pomoc dla Księgowej

Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość drukowania wszelkich dokumentów związanych z pracownikami zatrudnionymi przez klientów Biur Rachunkowych. Z programu można drukować m.in. umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, świadectwa pracy.

Super Księga Podatkowa współpracuje również z programem Płatnik. Do dyspozycji księgowych mamy także bardzo ciekawą funkcję polegającą na możliwości sporządzania zaliczek na podatek dochodowy dla poszczególnych klientów Biur Rachunkowych.

Wyjątkowo pożytecznym dodatkiem jest wymiana danych – możesz spowodować, by klienci sami usprawniali pracę Twojego biura. Posiadając wersję ograniczoną omawianego programu, będą mogli dostarczyć do biura zestaw danych w wersji elektronicznej. Otrzymywane raz w miesiącu kompletne zestawienia, oszczędzą pracownikom biura mechanicznego wprowadzania informacji z dokumentów sprzedaży.

Czytelny interfejs i przejrzysty układ modułów czyni obsługę programu niemal intuicyjną. Żaden z pracowników zaznajomionych ze środowiskiem Windows nie powinien mieć trudności z jego opanowaniem. Pora prześcignąć konkurencję i zwiększyć obroty zastępując kilka ograniczonych funkcjonalnie aplikacji kompletnym programem finansowo – księgowy, który przeniesie profesjonalizm działania Twojej firmy w XXI wiek.

Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

Super Księga Podatkowa:
Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:  390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:  650,- zł netto

Podobne artykuły