Artykuł Dodaj artykuł

Specjaliści rekomendują Super Księgę Podatkową!

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

 

format.logo.030209.webp

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze.

Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Super Księga Podatkowa doskonale spełnia wymagania i oczekiwania użytkowników dzięki rozbudowanym funkcjom oraz modułom. Pracując z aplikacją oszczędzamy czas związany ze żmudnymi i powtarzalnymi pracami księgowymi. Posiadamy informacje o firmie i klientach bez dodatkowego nakładu pracy oraz mamy możliwość symulowanych obliczeń spodziewanych podatków i składek ZUS. Przede wszystkim jednak, mamy pewność, że nasze prace księgowe są wykonane rzetelnie i prawidłowo.

Polecana przez ekspertów

 

ksiega.podatk.format1.270509.webp
fot.: BIS Format

Profesjonaliści wymieniają wiele zalet Super Księgi Podatkowej. Głównie mówią o możliwości rozpoczęcia pracy w dowolnym czasie w roku i stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w przepisach. Dodatkowo wiele działań w programie odbywa się automatycznie i domyślnie, ułatwiając pracę. Użytkownicy mogą liczyć na podpowiedzi i wskazówki systemu jak najlepiej obsługiwać program oraz możliwość księgowania próbnego. Ważnym udogodnieniem jest także obsługa klawiaturowa, bez konieczności stałej pracy z myszką, co usprawnia i przyspiesza działania.

Program jest obecny na rynku długo, dlatego też jest stale rozbudowywany, na co wpływ mają doświadczenia producenta oraz uwagi użytkowników.

Korzystam z SKP trzeci rok prowadząc księgowość niedużej  Spółki Cywilnej.  W jednym miejscu mogę  prowadzić  księgowości firmy i  rozliczenia każdego ze wspólników. Program jest  czytelny i prosty w obsłudze.- mówi Małgorzata Konefał z firmy Prototypownia s.c.- Bardzo ważna jest dla mnie możliwość kontaktu telefonicznego z producentem i  stała pomoc w rozwiązaniu problemu.-dodaje Konefał.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów program wspiera ich w bieżącej pracy, a jego układ jest odzwierciedleniem codziennych potrzeb. Wszystkie elementy są łatwo i szybko dostępne, a ekrany czytelne i przejrzyste. Dodatkowo system jest tak zaprojektowany, aby rzadziej używane elementy, były dostępne, ale jednocześnie nie przysłaniały zadań pierwszoplanowych.

Moje Biuro Rachunkowe obsługuje kilkanaście firm na uproszczonej księgowości i ryczałcie oraz zatrudnia pracowników. Korzystam z programu Super Księga Podatkowa, dzięki któremu  dokonuję niezbędnych zestawień, rejestrów, kontroluję obroty i rozliczenia, obsługuje dokumentację personalno-księgową itp. Wszystko mam w jednym miejscu – mówi Renata Kobierska z Biura Rachunkowego BMM.

Tego typu program z założenia ma być pomocą prawną, dlatego tak ważna jest bieżąca aktualizacja zmieniających się przepisów. Z uwagi na fakt, że zmiany prawa następują i z początkiem, i w trakcie roku Super Księga Podatkowa posiada stałą aktualizację, dzięki której można być pewnym aktualności druków, stawek itp.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona o nowe elementy. Wprowadzono obsługę drukarek fiskalnych oraz nowe zestawienia magazynowe. W ramach zmian w przepisach nastąpiła aktualizacja zasad obliczania podatku dochodowego (progi, stawki, podatek liniowy, itd.) i dodano nowe wzory deklaracji podatkowych VAT i PIT.

Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

Super Księga Podatkowa:

Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:  390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:  650,- zł netto

Podobne artykuły