Artykuł Dodaj artykuł

BALSA z Comarch OPT!MA w Twoim domu!

Firma BALSA z Bełchatowa, zajmująca się sprzedażą i montażem drzwi, okien oraz podłóg, wdrożyła Comarch OPT!MA. Implementacje programu przeprowadził Partner Comarch – firma COMA S.C. z Piotrkowa Trybunalskiego.

Logo Comarch

Firma BALSA z Bełchatowa, zajmująca się sprzedażą i montażem drzwi, okien oraz podłóg, wdrożyła Comarch OPT!MA. Implementacje programu przeprowadził Partner Comarch – firma COMA S.C. z Piotrkowa Trybunalskiego.

Do tej pory BALSA korzystała z programu Comarch Klasyka, lecz wraz z rozwojem firmy, rosły wymagania w stosunku do systemu efektywnie wspomagającego funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Wdrożenie Comarch OPT!MA pozwoliło na pełny nadzór nad działalnością firmy. W przeciwieństwie do Comarch Klasyka, program Comarch OPT!MA działa w znacznie wygodniejszym środowisku Microsoft Windows. Dzięki wielu funcjonalnością, Comarch OPT!MA umożliwia samodzielne przygotowanie raportów i analiz, a moduł Pulpit Menadżera dostarcza kluczowych informacji ze wszystkich obszarów działania firmy – od księgowości, poprzez logistykę oraz płace i kadry.

– Przejście z Comarch Klasyka na oprogramowanie Comarch OPT!MA przebiegło bez problemów. Praca na nowym programie usprawniła kooperację z dostawcami, a dzięki modułowi Analizy otrzymaliśmy szereg ważnych zestawień, niezbędnych dla prowadzenie firmy. Firma COMA – Partner Comarch, z którą współpracujemy od wielu lat, dba o instalacje nowych wersji Comarch OPT!MA oraz o bezpieczeństwo naszych danych – mówi Bogdan Pośpiech, prezes firmy BALSA.

Wdrożenie objęło moduły: Kasa/Bank, Handel oraz Analizy, które pozwoliły na m.in. prowadzenie rozliczeń i księgowań walutowych wyrażonych w różnych walutach, szybki dostęp do potrzebnych informacji poprzez możliwość definiowania indywidualnych zestawień księgowych, monitorowanie rozliczeń z wierzycielami i dłużnikami oraz błyskawiczne dostarczenie potrzebnych informacji zebranych ze wszystkich modułów programu. Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia wysyłanie zamówień z programu Comarch OPT!MA do systemu informatycznego dostawcy BALSA oraz stosowanie 22-znakowych kodów towarowych.

Od 1998 roku BALSA zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi, okien wraz z roletami i żaluzjami , a także podłóg i paneli podłogowych wraz z listwami. Współpracuje z inwestorami budowlanymi oraz posiada bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów montażu drzwi i okien.

Działająca od 1992 roku COMA S.C. zapewnia firmom kompleksową obsługę informatyczną. Służy doradztwem, dostarcza sprzęt, wdraża oprogramowanie, prowadzi szkolenia oraz zapewnia autoryzowany serwis.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły