Artykuł Dodaj artykuł

I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG - podsumowanie

W czwartek, 20 stycznia 2011 roku warszawski hotel Hilton przeżył oblężenie ze strony dyrektorów finansowych, głównych księgowych i członków zarządów największych spółek z Polski i zza zagranicy, którzy przybyli na I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG.

W czwartek, 20 stycznia 2011 roku warszawski hotel Hilton przeżył oblężenie ze strony dyrektorów finansowych, głównych księgowych i członków zarządów największych spółek z Polski i zza zagranicy, którzy przybyli na I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG.

Goście

 
Prelegenci

 
Wykład

 

Prelekcje, których tematy objęły najnowsze zmiany w podatkach i rachunkowości zostały poprowadzone przez Doradców podatkowych, praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Partnerów i Dyrektorów w firmie doradczej KPMG. W każdej z prezentacji wzięło udział ponad 500 uczestników.

Wykłady poprowadzili:

Jacek Bajger, Partner, Doradca podatkowy w KPMG (Transakcje między podmiotami powiązanymi – ceny transferowe ujarzmione),
Rafał Ciołek, Doradca podatkowy, Dyrektor w KPMG (CIT w 2011 roku: przedsiębiorstwa na zakręcie?),
Bożena Graczyk, Biegły rewident, Partner w KPMG (Najważniejsze zmiany w Międzynarodowych Standardach Rachunkowości w 2011 roku),
• Tomasz Grunwald, Partner, Doradca podatkowy w KPMG (Stawić czoło VAT w 2011 roku),
Zbigniew Libera, Biegły rewident w KPMG (Najczęściej spotykane błędy w sprawozdaniu finansowym oraz proste i skuteczne rozwiązania pozwalające je wyeliminować),
Andrzej Marczak, Doradca podatkowy, Partner w KPMG (Chrońmy nasze własne pieniądze czyli zmiany w PIT w 2011 roku),
Tomasz Wiśniewski, Partner w KPMG (MSSF 3 i MSR 36: Jak zapewnić spokojny sen Dyrektora Finansowego po transakcji?).

Pytania związana z Kongresem można kierować na adres: marketing@kpmg.pl

Organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu była Firma Doradcza KPMG.

Patronat: ACCA

Patroni medialni: Puls Biznesu, TV Biznes, Miesięcznik Finansowy Bank, CFO, CEO, Forbes, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Nowy Przemysł, Przegląd Podatkowy, Gazeta MSP, Warsaw Business Journal, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Inwestycje.pl, Ksiegowosc.org, Wnp.pl, Pit.pl, Rachunkowosc.org, Taxfin.pl, Vat.pl.


KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 140 000 pracowników w 146 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG posiada odrębną osobowość prawną.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia blisko 1200 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Podobne artykuły