Artykuł Dodaj artykuł

Prognozy przepływów pieniężnych w Microsoft Dynamics NAV 2015

Możliwość planowania przyszłych przepływów pieniężnych firmy jest kluczowa w procesie planowania i zarządzania finansami firmy.

Logo decyzje-IT.plMożliwość planowania przyszłych przepływów pieniężnych firmy jest kluczowa w procesie planowania i zarządzania finansami firmy.

Dlatego Intersys organizuje bezpłatne webinarium, na którym dowiecie się Państwo w jaki sposób można wykorzystać funkcjonalność prognoz przepływów pieniężnych oraz przygotowywać analizy na podstawie jej wyników w Microsoft Dynamics NAV 2015.

W trakcie webinarium:  

  • Będziecie mogli Państwo dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać nowe możliwości pracy z Microsoft Dynamics NAV 2015.
  • Dowiedzą się Państwo w jaki sposób Microsoft Dynamics NAV 2015 ułatwia prognozowanie przepływów pieniężnych.
  • Pokażemy jak, analizując przepływy pieniężne, określić wypłacalność i płynność finansową firmy oraz możliwości terminowej realizacji zobowiązań finansowych.
  • Zaprezentujemy możliwości graficznej prezentacji prognozy przepływów finansowych.

Prowadzący:

Wojciech Małecki, Project Manager, ekspert w dziedzinie rozwiązań Microsoft Dynamics. Odpowiada za koordynacje pracy zespołu wdrożeniowego rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Posiada wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne we wdrożeniach systemów ERP, analizie procesów biznesowych pod kątem wdrożenia rozwiązań biznesowych oraz szkoleń z zakresu systemów Microsoft. Do zespołu Intersys dołączył w 2007 roku.

Uczestnictwo:

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Ze względu na ograniczona ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja http://decyzje-it.pl/webinaria/prognozy-przeplywow-pienieznych.html

Organizatorzy:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Intersys Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się we wdrażaniu systemów wspomagających sprzedaż i zarządzanie przedsiębiorstwem. W naszych wdrożeniach wykorzystujemy produkty Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, SharePoint oraz inne komponenty platformy Microsoft. Jako jedyni na polskim rynku posiadamy złote kompetencje w zakresie systemu CRM i srebrne w zakresie ERP. Nasze usługi skierowane są do średnich i dużych firm zainteresowanych poprawą swojej efektywności.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem:
Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Strona webinarium

Podobne artykuły