Artykuł Dodaj artykuł

Kompleksowa platforma dla księgowości i firm

SaldeoSMART staje się kompleksową platformą księgową. SaldeoSMART, dostępne dla biur rachunkowych oraz firm, połączyło się z produktem Saldeo, który będzie funkcjonował teraz pod nazwą Komunikacja z Klientem. 

Logo SaldeoSMART

Saldeo staje się częścią SaldeoSMART

SaldeoSMART staje się kompleksową platformą księgową. SaldeoSMART, dostępne dla biur rachunkowych oraz firm, połączyło się z produktem Saldeo, który będzie funkcjonował teraz pod nazwą Komunikacja z Klientem. W ramach platformy dostępne będą także pakiety Odczytywanie Dokumentów oraz Obieg Dokumentów.


Saldeo zmienia się w Komunikację z Klientem

Dotychczas Saldeo było produktem umożliwiającym wystawianie faktur oraz usprawniającym komunikację między biurem rachunkowym czy kancelarią podatkową a klientami. System dawał klientom m.in. dostęp online do informacji o rozliczeniu księgowym czy do elektronicznego archiwum 24 godziny na dobę.

„Po ponad 5 latach obecności na rynku nadszedł czas na zmiany. Włączenie Saldeo do platformy SaldeoSMART nie wpływa na zmianę funkcjonalności aplikacji i jej działanie. Pozwala jednak na efektywniejsze wprowadzanie zmian, które będą polepszać działanie programu oraz dostarczać użytkownikom nowych przydatnych funkcji” – komentuje Krzysztof Wojtas, Prezes firmy BrainSHARE IT.

Nowa nazwa – Komunikacja z Klientem – lepiej oddaje cel i działanie aplikacji, której nadrzędną rolą jest wpieranie biur rachunkowych i kancelarii podatkowych w skutecznej komunikacji z firmami oraz dostarczanie im przydatnych funkcji usprawniających codzienną pracę.

Wielofunkcyjna platforma dla księgowości i firm

SaldeoSMART jest produktem stworzonym i rozwijanym przez firmę BrainSHARE IT Sp. z o. o., który pozwala na odczytywanie danych z dokumentów, optymalizację pracy biur rachunkowych, kancelarii podatkowych i działów księgowych firm, a także elektroniczny obieg dokumentów i komunikację między księgowym i klientem.

Oferta SaldeoSMART dla biur rachunkowych składać się będzie obecnie z pakietów: Odczytywanie Dokumentów, Obieg Dokumentów i Komunikacja z Klientem. Odczytywanie Dokumentów umożliwia automatyczny odczyt skanowanych dokumentów, wyeksportowanie ich do pliku i import w wybranym programie księgowym. Obieg Dokumentów pozwala na indywidualną konfigurację przez biuro rachunkowe obiegu dokumentów dla firmy w ramach elektronicznego archiwum dokumentów a Komunikacja z Klientem komunikację między Biurem Rachunkowym i Klientami. 

SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch Optima, Sage Symfonia, Enova, R2Księga, Insert, TaxPro, Buchalter i inne. SaldeoSMART w nowej odsłonie jest wielofunkcyjną platformą. Połączenie dotychczasowych marek i wprowadzenie systemu „pakietowego” korzystnie wpłynie na realizację planów rozwojowych SaldeoSMART i pozwoli na dostarczenie użytkownikom jeszcze skuteczniejszego narzędzia do pracy.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.