Artykuł Dodaj artykuł

II Webinarium Ksiegowość 4.0 Przyszłość Biur Rachunkowych już 27 października

Już po raz drugi, zainteresowani branżą biur rachunkowych i finansów będą mogli wziąć udział w bezpłatnym Webinarium Księgowość 4.0.

II Webinarium Ksiegowość  4.0 Przyszłość Biur Rachunkowych już  27 października

Już po raz drugi, zainteresowani branżą biur rachunkowych i finansów będą mogli wziąć udział w bezpłatnym Webinarium Księgowość 4.0.

Wydarzenie, które 27 października odbędzie się online na fanpage’u Księgowość 4.0. to kompendium wiedzy na temat nowoczesnego funkcjonowania biur rachunkowych oraz firm i instytucji zajmujących się finansami.

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa skutecznie blokuje dostęp do informacji, które w sposób praktyczny przekazywane są m.in. podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który corocznie organizowany jest w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenie to jest platformą wymiany doświadczeń i możliwością na poznanie technologicznych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę księgowych. Ze względów epidemiologicznych, termin tegorocznego Kongresu został zmieniony i odbędzie się od 1 do 2 czerwca 2021 roku. W trosce o dostarczanie najświeższych informacji o zmianach i nowościach pojawiających się w branży księgowej, Targi Kielce, 27 października zorganizują II Webinarium Księgowość 4.0., podczas którego eksperci będą poruszać istotne tematy:

- Będziemy mówili między innymi o pracy zdalnej, jak ona wpływa na naszego pracownika, na jego komfort pracy ale głównie skoncentrujemy się jednak na naszych klientach, którzy to dostarczają nam zysku. Poruszymy też najważniejszy element w biznesie - budowanie, rozwijanie naszej firmy – zapowiada Alina Rudnicka-Acosta, prezes zarządu Audyt Partner.

Warto podkreślić, że program internetowego przedsięwzięcia powstał w oparciu o oczekiwania odbiorców.

Rejestracja i dokładny program wydarzenia dostępne na stronie https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/wirtualna-odslona-merytorycznej-platformy,17122

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły