Artykuł Dodaj artykuł

XX - lat minęło, jak jeden dzień

Mimo, że słowa piosenki Andrzeja Rosiewicza skłaniają nas do zaśpiewania „40 lat minęło”, to firma Varico ma powód, by śpiewać „20 lat minęło”. Rok 2009 jest bowiem dla nas rokiem szczególnym – rokiem jubileuszowym.

Logo VaricoMimo, że słowa piosenki Andrzeja Rosiewicza skłaniają nas do zaśpiewania „40 lat minęło”, to firma Varico® ma powód, by śpiewać „20 lat minęło”. Rok 2009 jest bowiem dla nas rokiem szczególnym – rokiem jubileuszowym.

Dokładnie 20 lat temu odbyło się oficjalne podpisanie aktu notarialnego, który powołał spółkę Varico®...na wszystko mamy program do życia gospodarczego, a tym samym do służenia pomocą w prowadzeniu MSP.

Celem przypomnienia

Firma Varico® jest producentem oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, posiadamy oddziały w Poznaniu, Warszawie oraz Bydgoszczy. Na ogólnopolskim rynku rozwiązań IT działa nieprzerwanie od 1989 roku realizując swoją misję " ... na wszystko mamy program". Jako kompleksowy dostawca rozwiązań informatycznych produkuje i sprzedaje własne oprogramowanie finansowo – księgowe do obsługi sprzedaży, magazynu, jak również zaawansowane aplikacje CMS, E-Sklep oraz CRM.  Z naszych programów skorzystało ponad 6 000 firm, a rokroczny wzrost sprzedaży o blisko 10% świadczy o intensywnym rozwoju marki i wzroście zaufania użytkowników.

Dwadzieścia lat doświadczeń zaowocowało kilkunastoma firmowymi programami, które zyskały uznanie nie tylko księgowych, czy przedsiębiorców, ale także samorządów lokalnych i Ministerstwa Edukacji. Dodatkowo w ramach ustawicznego rozwoju firma świadczy profesjonalne usługi informatyczne. Jednakże Varico® to nie tylko programy i usługi informatyczne - wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw, z początkiem listopada 2008 roku, Varico® udostępniło na stronie www.itwmsp.pl swój pierwszy publiczny, przyjazny człowiekowi blog o nazwie "IT w MSP". Jest to blog o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych w małym i średnim przedsiębiorstwie.

Nagrody i wyróżnienia

Dowodem wysokiej jakości naszego oprogramowania jak i sukcesów w zarządzaniu przez jakość, są uzyskane certyfikaty i nagrody. W ciągu 20-letniej działalności otrzymaliśmy:

  • Nagrodę Wielkopolska Jakość [2004],
  • Wielkopolską Nagrodę Jakości [2005],
  • BPH Silver Certified Partner [2005],
  • Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2000 [od 2000],
  • „Złoty Laur” w kategorii „Zarządzanie najwyższej jakości” [2007],
  • Certyfikat „Rzetelna Firma” przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów [2008].

Wyrazy uznania

Gorące i szczere podziękowania kierujemy wszystkim tym osobom, które pracowały bądź współpracowały z naszą firmą przez minione 20-lat. Szczególnie dziękujemy tym wszystkim, którzy są związani z Varico® po dziś dzień. Dziękujemy też naszym Klientom za zaufanie i wieloletnią współpracę. Zachęcam tym samym innych do zapoznania się z naszą ofertą, aktualnymi promocjami i rozważeniem przyłączenie się do grona najlepszych.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły